Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók

A piacon eltöltött több mint 70 év alatt az RS Components páratlan tapasztalatra tett szert a vállalkozások nélkülözhetetlen alkatrész- és tartozékellátásában, mint Csatlakozók forgalmazásában. Világszerte támogatjuk a mérnököket Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók és más Táp- és IEC csatlakozók és tartozékok fogalmazásával, több mint 160 ország vásárlói számára, akik mind tudják, hogy megbízhatnak termékeink minőségében és remek ügyfélszolgálatunkban. Akár Tranzisztor foglalatok vagy MMJ csatlakozók közül van szüksége bizonyos termékekre, webáruházunkban biztosan megtalálja a megfelelő megoldást! Weboldalunkon Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók rendkívül széles választékából válogathat és megtekintheti a termékekhez tartozó műszaki adatokat. Összesen több mint 100 000 műszaki dokumentummal rendelkezünk és ezzel szeretnénk ügyfeleinket támogatni a megfelelő termékek kiválasztásában. Akár Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók átfogó kínálatából vásárol nagy tételben, vagy csupán egy-egy árucikket rendel, mindenképpen részesülhet a másnapi kiszállítás előnyeiben. Fedezze Csatlakozók területén jelentkező ígényét az RS-sel! Az RS Components Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók és Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók rendkívül széles választékát forgalmazza. Webáruházunkban mind Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók, mint pl. Csatlakozók és Táp- és IEC csatlakozók és tartozékok átfogó kínálatát megtalálja. Amennyiben a termékeket vagy szolgáltatásainkat illető kérdései vannak, forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz. Segítőkész kollégáink örömmel állnak az Ön rendelkezésére.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 20 / 163 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Sorozat Csatlakozó típusa Csatlakozó bevonata Egyszeres / több üzemmódos Szimpla / Dupla Üvegszál mérete Behelyezés során tapasztalható veszteség Puffer átmérője Köpeny átmérője Optikai szál típusa Készlet típusa Szín Maximális működési hőmérséklet Min. működési hőmérséklet
RS raktári szám 121-4206
GyártóRS PRO
5 774 Ft
Darab
egység
LC LC APC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm ≤ 0.4dB 900µm - - - Zöld - -
RS raktári szám 805-1677
GyártóRS PRO
796 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
OTJ-8 Jack dugó - - - - - - - Toslink - Fekete +70°C -20°C
RS raktári szám 916-0249
GyártóRS PRO
3 227 Ft
Darab
egység
FT Toslink - - Egyirányú - - - - - - Fekete - -
RS raktári szám 805-1674
GyártóRS PRO
1 184 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
ORJ-8 Jack dugó - - - - - - - Toslink - Fekete +70°C -20°C
RS raktári szám 121-4205
GyártóRS PRO
8 646 Ft
Darab
egység
LC LC APC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm ≤ 0.4dB 2 mm - - - Zöld - -
RS raktári szám 898-7618
GyártóRS PRO
2 305 Ft
Darab
egység
FT Toslink - - - - - - - - - Fekete - -
RS raktári szám 916-0237
GyártóRS PRO
4 285 Ft
Darab
egység
FT LC - Multi üzemmód Duplex - - - - - - Fekete - -
RS raktári szám 121-4201
GyártóRS PRO
4 305 Ft
Darab
egység
SC SC APC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm 0.5dB 3 mm - - - Zöld - -
RS raktári szám 156-241
GyártóRS PRO
909 Ft
Darab
egység
- ST PC Multi üzemmód Egyirányú 127µm 0.3dB 900µm - - - Fekete, ezüst +70°C -25°C
RS raktári szám 121-4202
GyártóRS PRO
4 305 Ft
Darab
egység
SC SC APC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm 0.5dB 900µm - - - Zöld - -
RS raktári szám 121-4219
GyártóRS PRO
5 294 Ft
Darab
egység
LC LC PC Multi üzemmód Egyirányú 50/125µm ≤ 0.4dB 2 mm - OM3 - Bézs - -
RS raktári szám 121-4207
GyártóRS PRO
5 449 Ft
Darab
egység
LC LC PC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm ≤ 0.4dB 2 mm - - - Kék - -
RS raktári szám 156-257
GyártóRS PRO
1 259 Ft
Darab
egység
- ST PC Multi üzemmód Egyirányú 127µm 0.3dB 2 mm, 3 mm, 900 μm 3mm - - Vörös +70°C -25°C
új
RS raktári szám 203-5589
GyártóRS PRO
2 253 Ft
Darab
egység
FT SC - Egyszeres üzemmód Egyirányú - 0.3dB - - - - Fekete - -
RS raktári szám 907-5640
GyártóRS PRO
2 263 Ft
Darab
egység
FT SC - Multi üzemmód Egyirányú - - - - - - Ezüst - -
RS raktári szám 399-066
GyártóRS PRO
1 635 Ft
Darab
egység
- LC PC Multi üzemmód Egyirányú - - 2 mm, 900 μm 2mm - - Bézs, sárga +70°C -25°C
RS raktári szám 805-1687
GyártóRS PRO
917 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
OTJ-5 Jack dugó - - - - - - - Toslink - Fekete +70°C -20°C
RS raktári szám 121-4210
GyártóRS PRO
4 076 Ft
Darab
egység
SC SC PC Multi üzemmód Egyirányú 62.5/125µm 0.5dB 900µm - OM1 - Bézs - -
új
RS raktári szám 203-5593
GyártóRS PRO
3 335 Ft
Darab
egység
FT Toslink - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 898-7609
GyártóRS PRO
2 305 Ft
Darab
egység
FT Toslink - - - - - - - - - Fekete - -