Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók

A piacon eltöltött több mint 70 év alatt az RS Components páratlan tapasztalatra tett szert a vállalkozások nélkülözhetetlen alkatrész- és tartozékellátásában, mint Csatlakozók forgalmazásában. Világszerte támogatjuk a mérnököket Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók és más Táp- és IEC csatlakozók és tartozékok fogalmazásával, több mint 160 ország vásárlói számára, akik mind tudják, hogy megbízhatnak termékeink minőségében és remek ügyfélszolgálatunkban. Akár Tranzisztor foglalatok vagy MMJ csatlakozók közül van szüksége bizonyos termékekre, webáruházunkban biztosan megtalálja a megfelelő megoldást! Weboldalunkon Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók rendkívül széles választékából válogathat és megtekintheti a termékekhez tartozó műszaki adatokat. Összesen több mint 100 000 műszaki dokumentummal rendelkezünk és ezzel szeretnénk ügyfeleinket támogatni a megfelelő termékek kiválasztásában. Akár Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók átfogó kínálatából vásárol nagy tételben, vagy csupán egy-egy árucikket rendel, mindenképpen részesülhet a másnapi kiszállítás előnyeiben. Fedezze Csatlakozók területén jelentkező ígényét az RS-sel! Az RS Components Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók és Száloptikai eszközökhöz való csatlakozók rendkívül széles választékát forgalmazza. Webáruházunkban mind Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók, mint pl. Csatlakozók és Táp- és IEC csatlakozók és tartozékok átfogó kínálatát megtalálja. Amennyiben a termékeket vagy szolgáltatásainkat illető kérdései vannak, forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz. Segítőkész kollégáink örömmel állnak az Ön rendelkezésére.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 20 / 222 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Sorozat Csatlakozó típusa Csatlakozó bevonata Egyszeres / több üzemmódos Szimpla / Dupla Üvegszál mérete Behelyezés során tapasztalható veszteség Puffer átmérője Köpeny átmérője Optikai szál típusa Szín Maximális működési hőmérséklet Min. működési hőmérséklet
RS raktári szám 773-8834
Gyártó cikkszámaNO4FDW-A
GyártóNeutrik
24 227 Ft
Darab
egység
OpticalCON LC APC, PC Egyszeres üzemmód, Multi üzemmód Duplex 9/125, 50/125 0.5dB - - OM3 Fekete +75°C -25°C
RS raktári szám 771-0460
Gyártó cikkszámaNO2-4FDW-A
GyártóNeutrik
27 656 Ft
Darab
egység
OpticalCON LC APC, PC Egyszeres üzemmód, Multi üzemmód Duplex - 0.5dB - - - Fekete, Kék, Zöld +75°C -25°C
RS raktári szám 916-0249
GyártóRS PRO
3 227 Ft
Darab
egység
FT Toslink - - Egyirányú - - - - - Fekete - -
RS raktári szám 751-1478
Gyártó cikkszámaHFBR-4511Z
GyártóBroadcom
286 Ft
Darab (2 darabos csomagbol)
egység
HFBR POF - - Egyirányú 1mm 2.8dB - - - Kék +85°C -40°C
RS raktári szám 895-1303
Gyártó cikkszáma98LCS120-401
GyártóRosenberger
557 Ft
Darab
egység
- LC PC Egyszeres üzemmód Egyirányú - 0.3dB - - - Kék +85°C -40°C
RS raktári szám 805-1674
GyártóRS PRO
1 184 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
ORJ-8 Jack dugó - - - - - - - Toslink Fekete +70°C -20°C
RS raktári szám 648-8276
Gyártó cikkszáma2799720
GyártóPhoenix Contact
48 085 Ft
Darab
egység
PSM-SET-FSMA/4-KT SMA Laposan csiszolt - Egyirányú - - - - PCF - - -
RS raktári szám 915-6010
Gyártó cikkszáma80-6113-2624-2
Gyártó3M
6 749 Ft
Darab
egység
- SC - Multi üzemmód - 50µm 0.2dB - - OM3 Kék +75°C -40°C
RS raktári szám 805-1677
GyártóRS PRO
796 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
OTJ-8 Jack dugó - - - - - - - Toslink Fekete +70°C -20°C
RS raktári szám 121-4206
GyártóRS PRO
5 774 Ft
Darab
egység
LC LC APC Egyszeres üzemmód Egyirányú 9/125µm ≤ 0.4dB 900µm - - Zöld - -
RS raktári szám 178-3033
Gyártó cikkszámaHFBR-4511Z
GyártóBroadcom
130 Ft
Darab (egy tasakban 500 )
egység
HFBR POF - - Egyirányú 1mm 2.8dB - - - Kék +85°C -40°C
RS raktári szám 191-7996
Gyártó cikkszámaPXF6052AAA
GyártóBulgin
17 220 Ft
Darab (egy tasakban 5 )
egység
6000 - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 458-948
Gyártó cikkszáma905-405-5007
GyártóAmphenol
4 579 Ft
Darab
egység
905 SMA - Multi üzemmód Egyirányú 128µm 0.8dB - - - - +85°C -40°C
RS raktári szám 191-7997
Gyártó cikkszámaPXF6054AAA
GyártóBulgin
23 637 Ft
Darab (egy tasakban 5 )
egység
6000 - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 191-8191
Gyártó cikkszámaPXF6051BAB
GyártóBulgin
28 004 Ft
Darab
egység
6000 - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 895-1325
Gyártó cikkszáma98MUS120-301
GyártóRosenberger
1 188 Ft
Darab
egység
- MU PC Egyszeres üzemmód Egyirányú - 0.3dB - - - Kék +85°C -40°C
RS raktári szám 191-8156
Gyártó cikkszámaPXF6052BAA
GyártóBulgin
21 049 Ft
Darab
egység
6000 - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 458-954
Gyártó cikkszáma905-405-5117
GyártóAmphenol
5 886 Ft
Darab
egység
905 SMA - Multi üzemmód - 50/125 μm, 62.5/125 μm - - 2.5mm - - - -
RS raktári szám 191-7998
Gyártó cikkszámaPXF6055AAA
GyártóBulgin
24 551 Ft
Darab (egy tasakban 5 )
egység
6000 - - - - - - - - - - - -
RS raktári szám 191-8011
Gyártó cikkszámaPXF6054BAB
GyártóBulgin
24 048 Ft
Darab (egy tasakban 5 )
egység
6000 - - - - - - - - - - - -