Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 20 / 772 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció
RS raktári szám 536-8345
GyártóRS PRO
36 259 Ft
Darab
egység
10m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 738-8540
GyártóRS PRO
16 532 Ft
Darab
egység
10m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-8569
GyártóRS PRO
1 708 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt SC Malacfarok 9/125µm - Fehér/Sárga -
RS raktári szám 121-3933
GyártóRS PRO
4 832 Ft
Darab
egység
1m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC LC 900µm - Kék -
RS raktári szám 121-3934
GyártóRS PRO
5 602 Ft
Darab
egység
2m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC LC 900µm - Kék -
RS raktári szám 536-6967
GyártóRS PRO
7 659 Ft
Darab
egység
5m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 738-8502
GyártóRS PRO
91 689 Ft
Darab
egység
100m OM1 Multi üzemmód Szerelt ST ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 535-7288
GyártóRS PRO
5 640 Ft
Darab
egység
2m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST ST 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3908
GyártóRS PRO
4 577 Ft
Darab
egység
1m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC SC 900µm - Lila -
RS raktári szám 536-6513
GyártóRS PRO
9 123 Ft
Darab
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt ST SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-8395
GyártóRS PRO
12 022 Ft
Darab
egység
10m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 121-3909
GyártóRS PRO
5 124 Ft
Darab
egység
2m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC SC 900µm - Lila -
RS raktári szám 536-7112
GyártóRS PRO
11 905 Ft
Darab
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-7156
GyártóRS PRO
7 380 Ft
Darab
egység
1m OM2 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 135-610
GyártóRS PRO
5 459 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-8519
GyártóRS PRO
6 028 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Fehér -
RS raktári szám 123-5725
GyártóRS PRO
292 397 Ft
1 tekercs 250 meterrel
Orsó
250m OM3 Multi üzemmód Szereletlen Szereletlen Szereletlen 8.5mm 12 Fekete Páncélozott
RS raktári szám 536-6529
GyártóRS PRO
5 083 Ft
Darab
egység
2m OM3 Multi üzemmód Szerelt SC SC 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 536-7229
GyártóRS PRO
5 197 Ft
Darab
egység
2m OM2 Multi üzemmód Szerelt SC SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-8402
GyártóRS PRO
12 628 Ft
Darab
egység
5m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 LC 9/125µm - Sárga -