Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 20 / 799 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció „A” csatlakozó típusa „B” csatlakozó típusa
RS raktári szám 885-6249
Gyártó cikkszáma2989349
GyártóPhoenix Contact
38 828 Ft
Darab
egység
2m Egymódusú Szerelt - - 9/125µm - Sárga - - -
RS raktári szám 818-8877
Gyártó cikkszámaHFBR-RUD100Z
GyártóBroadcom
45 261 Ft
Darab
egység
100m Egymódusú Szereletlen Szereletlen Szereletlen 1060µm 2 Fekete Duplex - -
RS raktári szám 738-8556
GyártóRS PRO
8 934 Ft
Darab
egység
30m Egymódusú Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Sárga - - -
RS raktári szám 536-8345
GyártóRS PRO
35 203 Ft
Darab
egység
10m Egymódusú Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Sárga - - -
RS raktári szám 885-6236
Gyártó cikkszáma2989284
GyártóPhoenix Contact
31 720 Ft
Darab
egység
2m Egymódusú Szerelt - - 9/125µm - Sárga - - -
RS raktári szám 738-8540
GyártóRS PRO
16 050 Ft
Darab
egység
10m Egymódusú Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Sárga - - -
RS raktári szám 895-1543
Gyártó cikkszámaL98E-032-4000
GyártóRosenberger
55 290 Ft
Darab
egység
4m - Szerelt - - 50/125µm - Lila - - -
RS raktári szám 536-8569
GyártóRS PRO
1 658 Ft
Darab
egység
1m Egymódusú Szerelt SC Malacfarok 9/125µm - Fehér/Sárga - - -
RS raktári szám 535-7288
GyártóRS PRO
5 476 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt ST ST 50/125µm - Narancs - - -
RS raktári szám 738-8502
GyártóRS PRO
89 018 Ft
Darab
egység
100m Multimódusú Szerelt ST ST 62.5/125µm - Narancs - - -
RS raktári szám 121-3934
GyártóRS PRO
5 439 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt LC LC 900µm - Kék - - -
RS raktári szám 536-6967
GyártóRS PRO
7 436 Ft
Darab
egység
5m Multimódusú Szerelt LC SC 62.5/125µm - Narancs - - -
RS raktári szám 255-8393
Gyártó cikkszáma944 3D5D 05.0 944 3D0
GyártóAmphenol
24 242 Ft
Darab
egység
500mm Egymódusú Szerelt FC FC 9/125µm - - - - -
RS raktári szám 121-3933
GyártóRS PRO
4 691 Ft
Darab
egység
1m Multimódusú Szerelt LC LC 900µm - Kék - - -
RS raktári szám 622-6242
Gyártó cikkszáma5349569-2
GyártóTE Connectivity
3 107 Ft
Darab
egység
1m Multimódusú Szerelt ST Malacfarok 50/125µm - Zöld - - -
RS raktári szám 622-6264
Gyártó cikkszáma5349580-2
GyártóCOMMSCOPE
18 757 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt SC ST 62.5/125µm - Narancs - - -
RS raktári szám 738-8136
GyártóRS PRO
89 909 Ft
Darab
egység
30m Egymódusú Szerelt MTP/MPO MTP/MPO 4.5mm - Sárga - - -
RS raktári szám 144-2444
Gyártó cikkszámaPCRS_LCMX_LCMX_O421T_15.0_LL
GyártóHuber & Suhner
19 678 Ft
Darab
egység
15m Multimódusú Szerelt LC LC 2.1 (Cable)mm - Lila - - -
RS raktári szám 622-6450
Gyártó cikkszáma6206615-2
GyártóCOMMSCOPE
9 528 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt MTRJ SC 62.5/125µm - Szürke - - -
RS raktári szám 144-2445
Gyártó cikkszámaPCRS_LCMX_LCMX_O421T_20.0_LL
GyártóHuber & Suhner
22 975 Ft
Darab
egység
20m Multimódusú Szerelt LC LC 2.1 (Cable)mm - Lila - - -