Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 10 / 10 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció
RS raktári szám 255-8393
Gyártó cikkszáma944 3D5D 05.0 944 3D0
GyártóAmphenol
26 403 Ft
Darab
egység
500mm Egymódusú Szerelt FC FC 9/125µm - - -
RS raktári szám 255-8371
Gyártó cikkszáma954 3D5D 05,0 954 3D0
GyártóAmphenol
28 617 Ft
Darab
egység
500mm Egymódusú Szerelt SC SC 9/125µm - - -
RS raktári szám 286-1245
Gyártó cikkszámaST2 1D2D 020 ST2 1D0
GyártóAmphenol
7 619 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt ST ST 62.5/125µm - - -
RS raktári szám 238-3391
Gyártó cikkszámaST2 1D2D 05,0 ST2 1D0
GyártóAmphenol
14 110 Ft
Darab
egység
500mm Multimódusú Szerelt ST2 - 62.5/125µm - - -
RS raktári szám 255-8387
Gyártó cikkszáma954 3D5D 05,0 944 3D0
GyártóAmphenol
39 075 Ft
Darab
egység
500mm Egymódusú Szerelt SC FC 9/125µm - - -
RS raktári szám 171-4019
Gyártó cikkszámaST1 1D5D 05,0 ST1 1D0
GyártóAmphenol
29 114 Ft
Darab
egység
5m Egymódusú Szerelt ST ST 9/125µm - - -
RS raktári szám 171-4069
Gyártó cikkszáma944 1D5D 05.0 ST2 1D0
GyártóAmphenol
25 456 Ft
Darab
egység
5m Egymódusú Szerelt FC ST2 9/125µm - - -
RS raktári szám 171-4047
Gyártó cikkszáma944 1D5D 05.0 944 1D0
GyártóAmphenol
16 662 Ft
Darab
egység
500mm Egymódusú Szerelt FC FC 9/125µm - - -
RS raktári szám 171-4031
Gyártó cikkszámaST1 1D5D 05,0 944 1D0
GyártóAmphenol
29 155 Ft
Darab
egység
5m Egymódusú Szerelt ST FC 9/125µm - - -
RS raktári szám 171-4081
Gyártó cikkszáma954 1D5D 05,0 954 1D0
GyártóAmphenol
17 784 Ft
Darab
egység
5m Egymódusú Szerelt SC SC 9/125µm - - -