Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

21 megtekintése - 40 / 765 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció
RS raktári szám 536-6923
GyártóRS PRO
5 435 Ft
Darab
egység
2m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 535-7272
GyártóRS PRO
8 220 Ft
Darab
egység
1m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST ST 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3915
GyártóRS PRO
4 766 Ft
Darab
egység
3m OM3 Multi üzemmód Szerelt SC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 536-8648
GyártóRS PRO
1 276 Ft
Darab
egység
1m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST Malacfarok 50/125µm - Narancssárga/Fehér -
RS raktári szám 536-6490
GyártóRS PRO
3 936 Ft
Darab
egység
1m OM3 Multi üzemmód Szerelt ST ST 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 123-5725
GyártóRS PRO
292 397 Ft
1 tekercs 250 meterrel
Orsó
250m OM3 Multi üzemmód Szereletlen Szereletlen Szereletlen 8.5mm 12 Fekete Páncélozott
RS raktári szám 536-8159
GyártóRS PRO
5 040 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 SC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-7213
GyártóRS PRO
5 368 Ft
Darab
egység
3m OM2 Multi üzemmód Szerelt SC SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3929
GyártóRS PRO
4 996 Ft
Darab
egység
2m OM4 Multi üzemmód Szerelt SC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 536-6838
GyártóRS PRO
13 342 Ft
Darab
egység
10m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 536-6456
GyártóRS PRO
9 004 Ft
Darab
egység
10m OM3 Multi üzemmód Szerelt ST ST 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 135-597
GyártóRS PRO
9 367 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-6894
GyártóRS PRO
11 940 Ft
Darab
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-8547
GyártóRS PRO
2 462 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt FC Malacfarok 9/125µm - Fehér -
RS raktári szám 536-6939
GyártóRS PRO
5 104 Ft
Darab
egység
1m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-6973
GyártóRS PRO
6 676 Ft
Darab
egység
3m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-4222
GyártóRS PRO
14 492 Ft
Darab
egység
2m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt SC Vezetékhuzal-spirál 900µm - - -
RS raktári szám 536-7061
GyártóRS PRO
10 207 Ft
Darab
egység
10m OM2 Multi üzemmód Szerelt LC SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 123-5713
GyártóRS PRO
232 258 Ft
1 tekercs 250 meterrel
Orsó
250m Egymódusú Szereletlen Szereletlen Szereletlen 8.9mm 24 Fekete Szoros rendezés
RS raktári szám 536-6765
GyártóRS PRO
7 035 Ft
Darab
egység
2m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC SC 50/125µm - Lila -