Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

81 megtekintése - 100 / 766 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció
RS raktári szám 536-7487
GyártóRS PRO
7 432 Ft
Darab
egység
5m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3900
GyártóRS PRO
5 804 Ft
Darab
egység
3m OM4 Multi üzemmód Szerelt SC SC 900µm - Lila -
RS raktári szám 738-8136
GyártóRS PRO
74 116 Ft
Darab
egység
30m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt MTP/MPO MTP/MPO 4.5mm - Sárga -
RS raktári szám 535-7525
GyártóRS PRO
2 067 Ft
Darab
egység
500mm OM1 Multi üzemmód Szerelt ST Malacfarok 62.5/125µm - Fekete -
RS raktári szám 121-3941
GyártóRS PRO
7 805 Ft
Darab
egység
5m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 536-6579
GyártóRS PRO
12 853 Ft
Darab
egység
10m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC SC 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 536-7285
GyártóRS PRO
5 260 Ft
Darab
egység
2m OM1 Multi üzemmód Szerelt MTRJ ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3916
GyártóRS PRO
5 766 Ft
Darab
egység
5m OM3 Multi üzemmód Szerelt SC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 121-3935
GyártóRS PRO
6 370 Ft
Darab
egység
3m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC LC 900µm - Kék -
RS raktári szám 536-8339
GyártóRS PRO
8 771 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt FC SC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 121-3923
GyártóRS PRO
4 026 Ft
Darab
egység
1m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 535-7468
GyártóRS PRO
16 555 Ft
Darab
egység
3m OM1 Multi üzemmód Szerelt ST SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-8200
GyártóRS PRO
3 413 Ft
Darab
egység
2m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt SC SC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-6989
GyártóRS PRO
6 020 Ft
Darab
egység
2m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 135-575
GyártóRS PRO
11 232 Ft
Darab
egység
5m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-6529
GyártóRS PRO
5 083 Ft
Darab
egység
2m OM3 Multi üzemmód Szerelt SC SC 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 121-3943
GyártóRS PRO
1 098 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt ST Vezetékhuzal-spirál 4.5mm - - -
RS raktári szám 172-7309
GyártóRS PRO
5 491 Ft
Darab
egység
7m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC - - Sárga -
RS raktári szám 535-7294
GyártóRS PRO
6 101 Ft
Darab
egység
3m OM2 Multi üzemmód Szerelt ST ST 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-6793
GyártóRS PRO
10 144 Ft
Darab
egység
5m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC ST 50/125µm - Lila -