Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

81 megtekintése - 100 / 761 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció
RS raktári szám 536-8430
GyártóRS PRO
3 922 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt SC ST 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-7049
GyártóRS PRO
6 498 Ft
Darab
egység
3m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-7112
GyártóRS PRO
11 905 Ft
Darab
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-7061
GyártóRS PRO
10 207 Ft
Darab
egység
10m OM2 Multi üzemmód Szerelt LC SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 121-3938
GyártóRS PRO
4 577 Ft
Darab
egység
1m OM4 Multi üzemmód Szerelt LC SC 900µm - Kék -
RS raktári szám 172-7308
GyártóRS PRO
8 053 Ft
Darab
egység
20m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC - - Sárga -
RS raktári szám 536-8159
GyártóRS PRO
5 040 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 SC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-6872
GyártóRS PRO
6 129 Ft
Darab
egység
2m OM2 Multi üzemmód Szerelt LC SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-6800
GyártóRS PRO
9 465 Ft
Darab
egység
3m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC ST 50/125µm - Lila -
RS raktári szám 536-8733
GyártóRS PRO
5 121 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 425-8562
GyártóRS PRO
36 813 Ft
Darab
egység
2m Multimódusú Szerelt SMA SMA 0.2mm - - -
RS raktári szám 536-8519
GyártóRS PRO
6 028 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt E2000 E2000 9/125µm - Fehér -
RS raktári szám 536-7465
GyártóRS PRO
3 800 Ft
Darab
egység
1m OM2 Multi üzemmód Szerelt MTRJ SC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 135-581
GyártóRS PRO
10 301 Ft
Darab
egység
3m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9/125µm - Sárga -
RS raktári szám 536-6973
GyártóRS PRO
6 676 Ft
Darab
egység
3m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC SC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 123-5708
GyártóRS PRO
159 929 Ft
1 tekercs 250 meterrel
Orsó
250m OM3 Multi üzemmód Szereletlen Szereletlen Szereletlen 5.8mm 8 Fekete Szoros rendezés
RS raktári szám 535-7389
GyártóRS PRO
9 304 Ft
Darab
egység
1m OM1 Multi üzemmód Szerelt ST ST 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-7134
GyártóRS PRO
8 555 Ft
Darab
egység
3m OM2 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-7083
GyártóRS PRO
8 395 Ft
Darab
egység
3m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs -
RS raktári szám 536-6428
GyártóRS PRO
10 068 Ft
Darab
egység
3m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Lila -