Száloptikai ellenörző berendezések

Az RS Components Magyarország Adatkábel és hálózati ellenörző berendezések és egyéb elektronikai tartozékok és kellékek legnagyobb terméktartományát kínálja. Versenyképes árak, az iparág által jóváhagyott termékek, illetve ügyfélszolgálatunk kitűnő minősége az, amivel folyamatosan alátámasztjuk hírnevünket. Webáruházunkban mind Száloptikai ellenörző berendezések, Protokoll elemzők és Multimédia teszterek széles választékát kínáljuk, melynek köszönhetően világszerte ismertek vagyunk. Akár Száloptikai ellenörző berendezések átfogó kínálatából vásárol nagy tételben, vagy csupán egy-egy árucikket rendel, mindenképpen részesülhet a másnapi kiszállítás előnyeiben. Fedezze Tesztelés és mérés területén jelentkező ígényét az RS-sel! Az RS Components Száloptikai ellenörző berendezések, valamint Informatikai eszközök, vizsgáló- és biztonsági berendezések széles választékát forgalmazza, többek között Tesztelés és mérés és Tesztelés és mérés átfogó választékát. Weboldalunkon Informatikai eszközök, vizsgáló- és biztonsági berendezések teljes kínálatából válogathat. Válogasson kínálatunkból és győződjön meg Ön is kitűnő szolgáltatásainkról! Weboldalunkon Száloptikai ellenörző berendezések rendkívül széles választékából válogathat és megtekintheti a termékekhez tartozó műszaki adatokat. Összesen több mint 100 000 műszaki dokumentummal rendelkezünk és ezzel szeretnénk ügyfeleinket támogatni a megfelelő termékek kiválasztásában.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 19 / 19 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Kábeltípus Berendezés típusa Csatlakozó típusa Hullámhosszok Felbontás Interfész típusa Maximálisan mérhető teljesítmény Nagyítás Látószög Működési teszttávolság Battery Type Az akkumulátor élettartama Áramforrás Tartalmaz
RS raktári szám 540-8308
Gyártó cikkszámaVISIFAULT
GyártóFluke Networks
133 015 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Száloptika-kereső Egyportos 650nm - - - - - 3 km, 4 km AA 80 h Akkumulátor Vizuális hibakereső
RS raktári szám 745-7576
Gyártó cikkszámaFQM-100-M-VFL
GyártóFluke Networks
835 662 Ft
Darab
egység
Többmódú Száloptikai készlet SC 850nm - - - - - 1.5km AA 1500 teszt Akkumulátor SC/LC teszt referenciavezeték, SC/SC teszt referenciavezeték, Tok, Vizuális hibakereső
RS raktári szám 563-986
Gyártó cikkszáma33-928
GyártóIdeal Networks
237 938 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Teljesítménymérő Rögzített SC, Rögzített ST 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm - - +3dBm - - - AAA 40 óra, 360 óra Akkumulátor FC adapter, Felhasználói kézikönyv, SC adapter, ST adapter, Teljesítménymérő, Tok, 33929 áramforrás
RS raktári szám 324-9416
Gyártó cikkszámaVFF5
GyártóIdeal Networks
103 569 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Száloptika-kereső Rögzített FC, Rögzített SC, Rögzített ST 650nm - - - - - 3 km, 4 km AA 80 h Akkumulátor Akkumulátor, Felhasználói kézikönyv, Gumi csatlakozófedél, Heveder, Tartó, övcsipesz
RS raktári szám 736-1765
Gyártó cikkszámaGRP450-02
GyártóGreenlee
155 577 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Száloptika-kereső - 850 1625nm 0,01 dB USB +3dBm - - - CR2 - Akkumulátor -
RS raktári szám 111-0391
Gyártó cikkszáma180XL
GyártóGreenlee
42 741 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú - - 650nm - - - - - 7km AA 80 óra Akkumulátor AA elemek (2), Használati útmutató, Látható fényű hibakereső, Puha hordtáska
RS raktári szám 123-6403
Gyártó cikkszámaFI-525 4812124
GyártóFluke Networks
776 769 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Szálvizsgálati eszköz FC port, LC csatlakozó, LC port, SC, ST - - - - 200 - - NiMH 2 óra Akkumulátor, Hálózat AC adapter/akkumulátortöltő, FC port, LC port, Puha hordtáska, Szonda-adapterhegyek (1,5 mm-es hegykészlet), Szonda-adapterhegyek (SC és univerzális 2,5 mm-es patchkábelhegy), Szonda-adapterhegyek (ST), Száloptikás szonda és kijelző, Tisztítókészlet
RS raktári szám 661-9032
Gyártó cikkszámaSFPSINGLEMODESOURCE
GyártóFluke Networks
751 046 Ft
Darab
egység
Egyszeres módú Száloptikai készlet Rögzített SC 1310nm 0.01 dB USB +10dBm - - - AA 30 h Akkumulátor Felhasználói kézikönyv, 2 db AA elem
RS raktári szám 745-7567
Gyártó cikkszámaFQM-100-M
GyártóFluke Networks
581 477 Ft
Darab
egység
Többmódú Száloptika-vizsgáló SC 850nm - - - 200 - 1.5km AA x 2 1500 teszt Akkumulátor LC adapter, Tok
RS raktári szám 111-0389
Gyártó cikkszámaFI100
GyártóGreenlee
167 538 Ft
Darab
egység
Száloptikai - - 1700nm - - +10dBm - - - AAA - Akkumulátor 0,9 mm, AAA elemek (2), Adapterfejkészlet (0,25 mm, Használati útmutató, Napfényvédő, Optikai azonosító, Puha hordtáska, 2 mm, 3 mm)
RS raktári szám 123-6397
Gyártó cikkszámaFQM-SFP-M 4774960
GyártóFluke Networks
1 457 754 Ft
Darab
egység
Többmódú Többmódú száltávolság- és szálhibakereső SC, UPC csiszolás 850nm - - - - - 1m AA alkáli 1500 teszt Akkumulátor (2) elem, Biztonsági útmutató, Felcsavarozható cserélhető SC adapter, Hordtáska, SC adapter, SimpliFiber Pro optikai teljesítménymérő, Többmódú szálhibakereső egység, UPC-UPC 2 méteres patchkábel, 4 nyelvű rövid útmutató
RS raktári szám 123-6404
Gyártó cikkszámaFTK1375 4812151
GyártóFluke Networks
1 731 223 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Szálvizsgálati eszköz FC port, LC csatlakozó, LC port, SC, ST - - - - 200 - - NiMH 2 óra Akkumulátor, Hálózat AC adapter/akkumulátortöltő, FC port, LC port, Puha hordtáska, Szonda-adapterhegyek (1,5 mm-es hegykészlet), Szonda-adapterhegyek (SC és univerzális 2,5 mm-es patchkábelhegy), Szonda-adapterhegyek (ST), Száloptikás szonda és kijelző
RS raktári szám 111-0397
Gyártó cikkszámaGVIS400HDP
GyártóGreenlee
574 897 Ft
Darab
egység
Száloptikai Száloptika-vizsgáló - - <1 mikron USB 2,0 - 135x, 200x 485 x 365 (Center) μm, 485 x 365 (Enlarge) μm, 485 x 365 (Magnify) μm, 800 x 600 (Live) μm - - - Hálózat GVIS 400-HDP nagy felbontású szonda, Használati útmutató, Kemény hordtáska, SC válaszfejadapter, Toll és Aquare tisztítókészlet, 2,5 mm univerzális csatlakozóadapter-fej
RS raktári szám 661-9023
Gyártó cikkszámaSFPOWERMETER
GyártóFluke Networks
419 015 Ft
Darab
egység
- Teljesítménymérő Rögzített SC 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm 0.01 dB USB +10dBm - - - AA 50 h Akkumulátor SC adapter, Tok
RS raktári szám 123-6402
Gyártó cikkszámaFI-500 4812113
GyártóFluke Networks
709 077 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Szálvizsgálati eszköz FC port, LC csatlakozó, LC port, SC, ST - - - - 200 - - NiMH 2 óra Akkumulátor, Hálózat AC adapter/akkumulátortöltő, FC port, LC port, Puha hordtáska, Szonda-adapterhegyek (1,5 mm-es hegykészlet), Szonda-adapterhegyek (SC és univerzális 2,5 mm-es patchkábelhegy), Szonda-adapterhegyek (ST), Száloptikás szonda és kijelző
RS raktári szám 123-6405
Gyártó cikkszámaFTK1475 4812160
GyártóFluke Networks
2 623 077 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Szálvizsgálati eszköz FC port, LC csatlakozó, LC port, SC, ST - - - - 200 - - NiMH 2 óra Akkumulátor, Hálózat AC adapter/akkumulátortöltő, FC port, LC port, Puha hordtáska, Szonda-adapterhegyek (1,5 mm-es hegykészlet), Szonda-adapterhegyek (SC és univerzális 2,5 mm-es patchkábelhegy), Szonda-adapterhegyek (ST), Száloptikás szonda és kijelző
RS raktári szám 661-9041
Gyártó cikkszámaFTK2000
GyártóFluke Networks
1 075 292 Ft
Darab
egység
Egyszeres módú Száloptikai készlet - 1310 nm, 1550 nm 0.01 dB USB +10dBm - - - AA 50 h Akkumulátor Teljesítménymérő, Tok, 1310 és 1550 áramforrás
RS raktári szám 661-9048
Gyártó cikkszámaFTK1000
GyártóFluke Networks
716 862 Ft
Darab
egység
Többmódú Száloptikai készlet - 850 nm, 1300 nm 0.01 dB USB +10dBm - - - AA 50 h Akkumulátor Teljesítménymérő, Tok, 850 és 1300 áramforrás
RS raktári szám 702-3993
Gyártó cikkszáma33-931
GyártóIdeal Networks
614 985 Ft
Darab
egység
Egyszeres és többmódú Száloptikai készlet Rögzített SC, Rögzített ST 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm - - +3dBm - - - AAA 40 óra, 360 óra Akkumulátor -