Ideal Networks MGKSX1 Hálózati kábelvizsgáló, Szálkészlet

  • RS raktári szám 733-5570
  • Gyártó cikkszáma RMGKSX1
  • Gyártó Ideal Networks
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Termékadatok

LanXfeltelepítő optikai készletek

Egy- és Többmódusú SFP opciók
1000BASE-SX és LX támogatás
A hub villog

Contents

Tartalmazza a 850 nm SFP (kisméretű, dugaszolható) SX médiakonvertert, az LC/LC és LC/SC duplex többmódusú kábeleket és az SC/SC kétfunkciós adaptert

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Berendezés típusa Szálkészlet
Modellszám p MGKSX1
2 Raktáron van a következő munkanapon való szállításra, ha a megrendelést 16:00 előtt feladják
7 darab csak 1 munkanapon belül válik szállíthatóvá (EU raktárkészlet)
Ár Darab
57 538 Ft
(ÁFA nélkül)
73 073 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 +
57 538 Ft