Ideal Networks MGKSX1 Hálózati kábelvizsgáló, Szálkészlet

  • RS raktári szám 733-5570
  • Gyártó cikkszáma RMGKSX1
  • Gyártó Ideal Networks
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Termékadatok

Contents

Tartalmazza a 850 nm SFP (kisméretű, dugaszolható) SX médiakonvertert, az LC/LC és LC/SC duplex többmódusú kábeleket és az SC/SC kétfunkciós adaptert

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Berendezés típusa Szálkészlet
Modellszám p MGKSX1
Átmenetileg nincsen raktáron – várhatóan ezen a napon lesz újra szállítható: 2020.03.02. A szállítás 1 munkanapot vesz igénybe.
Ár Darab
57 538 Ft
(ÁFA nélkül)
73 073 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 +
57 538 Ft