Broadcom Optikai adó-vevő 50MBd, 865Nm, SFP csatlakozóval

  • RS raktári szám 146-4413
  • Gyártó cikkszáma AFBR-57B4APZ
  • Gyártó Broadcom
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): PH
Termékadatok

Az SFP adó-vevő segítségével a rendszertervezők DC-50 MBaud adatátviteli sebességgel is áthidalhatnak több mint 2 km távolságot (62,5 μm/125 μm) multimódusú üvegszálakon. Az adó-vevő támogatja az LC duplex csatlakozót, emellett ólommentes, RoHS-kompatibilis. Az AFBR‑57B4APZ az SFF-8472 MSA szerint meghatározott kéthuzalos soros interfészen át valós idejű információkat nyújt a modul hőmérsékletéről, az adó tápfeszültségéről és a vevő átlagos bemeneti teljesítményéről.

Adatátvitel támogatása egyenáramtól 50 MBaud sebességig
Egyfázisú 3,3 V-os tápegység
ISO 9001 tanúsítvánnyal rendelkező létesítményben gyártva
850 nm-es VCSEL távadó
Összekapcsolási távolság 62,5 μm/125 μm multimódusú üvegszállal akár 2 km
Alacsony áramerősség és alacsony energiaveszteség
Működés közben csatlakoztatható SFP-csatlakozó
Kompatibilis az SFP MSA specifikációval
Class 1 FDA IEC60825-1 lézerbiztonság-kompatibilis
Üzemi hőmérséklet: –40 °C és +85 °C között
Kiváló EMI és EMC viselkedés
Integrált 850 nm-es VCSEL és meghajtó IC LVTTL bemenetű logikai távadóval
Integrált PIN-dióda és digitalizáló I

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Maximális adatátviteli arány 50MBd
Csatlakozó formája Szögletes
Adó jellemző emelkedési ideje 0.5ns
Adó jellemző esési ideje 0.3ns
Tüskék száma 20
Rögzítés típusa Felületre szerelhető
Méret 13.8 x 57.8 x 13mm
Csatlakozó típusa SFP
Átviteli hullámhossz maximuma 865nm
Magasság 13mm
Hossz 13.8mm
Csomag típusa SFP
Sorozat AFBR
Kimeneti jel típusa LVTTL
Szélesség 57.8mm
120 Raktáron van 2 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab (egy talcan 10)
13 744 Ft
(ÁFA nélkül)
17 455 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
tálcánként*
10 - 10
13 744 Ft
137 438 Ft
20 - 40
13 299 Ft
132 994 Ft
50 +
12 795 Ft
127 948 Ft
*ár
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.