FIT-Foxconn Optikai adó-vevő 10.313 Gbit/s, 850nm, SFP csatlakozóval

  • RS raktári szám 884-2085
  • Gyártó cikkszáma AFBR-2CAR07Z
  • Gyártó FIT-Foxconn
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Termékadatok

AFBR-2CARxxZ, 10G Ethernet SFP+ Aktív optikai kábel (AOC)

Az aktív optikai kábel (AOC) a legjobb optikai megoldás a 20 méter vagy annál kisebb csatlakozásoknál. Az Avago Atlas 75x vagy 77x beépített optikai motoroknak jelentős előnye van a rézkábelek számára. Ezek ideálisak az adatközpontokhoz, a tárolóhálózatokhoz és a nagy teljesítményű számítástechnikai alkalmazásokhoz.

Átviteli sebesség (BER), 1000-szer jobb, mint a rézkábelek
3-4-szer könnyebb, mint a rézkábeleknél
A rézkábelnél kisebb hajlítási sugár
Jobb EMI

Termékszám leírása
AFBR-2CAR01Z 1 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR02Z 2 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR03Z 3 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR05Z 5 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR07Z 7 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR10Z 10 m-es SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR15Z 15 méteres SFP+ Aktív optikai kábel
AFBR-2CAR20Z 20 méter SFP+ Aktív optikai kábel

Száloptikai eszközök Avago Technologies

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Maximális adatátviteli arány 10.313 Gbit/s
Csatlakozó formája Szögletes
Tüskék száma 20
Rögzítés típusa Kábelre szerelhető
Csatlakozó típusa SFP
Átviteli hullámhossz maximuma 850nm
Magasság 8.6mm
Csomag típusa SFP+
Sorozat AFBR
Szélesség 15.2mm
Megszüntetett termék