Startech Cisco, SFP modul, LC, Multi üzemmód, 1000Mbit/s, Teljes duplex

  • RS raktári szám 186-3952
  • Gyártó cikkszáma MASFP1GBSXST
  • Gyártó Startech
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): CN
Termékadatok

MASFP1GBSXST Cisco Meraki ma-SFP-1 GB

A MASFP1GBSXST egy Cisco Mercaki ma-SFP-1 GB-SX kompatibilis Fiber adó-vevő modul, amelyet Cisco Meraki™ márkájú kapcsolókkal és forgalomirányítókkal való működésre terveztek, programoztak és teszteltek. Fiber kábelen keresztüli megbízható 1GbE (1000 Mbps) csatlakoztathatóságot biztosít 1000BASE-SX kompatibilis hálózatok számára, max. 1804 m-es távolsággal.

Műszaki Adatok:


Wavelength: 850 nm
Maximális Adatátviteli Sebesség: 1.25 Gbit/S
Típus: Többmódusú Szál Fiber
Csatlakozás Típusa: Lc Csatlakozó
Maximális Átviteli Távolság: 550 m (1804 láb)
MTBF: 1,967,709 óra
Energiafogyasztás: Kevesebb mint 1.2 Watts
Digitális Diagnosztika Felügyelete (Ddm): Igen


Ez az SFP Fiber modul üzem közben cserélhető, így a hálózati zavarok minimalizálása révén a frissítések és a cserék zavartalantá teszik a frissítéseket.

StarTech.com SFP

Mind a StarTech.com SFP és SFP+ adó-vevő modul teljes élettartamra szóló garanciával és ingyenes, többnyelvű technikai támogatással rendelkezik. A StarTech.com az SFP-modulok és a közvetlenül csatlakoztatott SFP-kábelek széles választékát kínálja, ami biztosítja a megbízható hálózati teljesítmény biztosításához szükséges kényelmet és megbízhatóságot.

Funkciók és előnyök

• 100%-os kompatibilitás a Cisco Meraki ma-SFP-1 GB-SX rendszerrel
• StarTech.com az SFP modulok egy teljes élettartamra szóló garanciával rendelkeznek
• Megfelel vagy meghaladja az OEM műszaki specifikációkat és a Multi-Source Szerződés (MSA) ipari szabványokat
• alacsony, 1 W alatti energiafogyasztás
• Üzem közben cserélhető optikai modulokkal

Alkalmazások

• a hibás vagy sérült SFP-modulok cseréje a Cisco Meraki kapcsolókban és forgalomirányítókban
• A hálózat kiterjesztése távoli szegmensekre

Az MASFP1GBSXST a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX kompatibilis Fiber adó-modul, amelyet a Cisco Meraki™ márkájú kapcsolók és útválasztók kezelésére terveztek, programoztak és teszteltek. Fiber kábelen, 1000 Mbit/s-os, megbízható 1 GbE kapcsolatot biztosít 1000 BASE-SX kompatibilis hálózatokhoz, max. 550 m távolságig.
Ez az SFP üvegszálas Fiber-modulnak köszönhetően a hálózati leállások száma minimálisra csökkenti a frissítések és cserék folyamatát.
SFP-ek
Az összes SFP és SFP+ adó-vevő modulhoz szavatossági garancia és a teljes élettartam többnyelvű technikai támogatás társul. Az SFP-modulok és a közvetlen kapcsolású SFP-kábelek széles választéka biztosítja a megbízható hálózati teljesítményhez szükséges kényelmet és megbízhatóságot.

Mit tartalmaz a csomag?

• SFP médiakonverter

GYIK

Mi az az SFP médiakonverter?
Az SFP, amelyet kis formatényezőnek is neveznek, egy kompakt, üzem közben cserélhető eszköz, amely egy hálózati eszköz vagy kapcsoló SFP portjába csatlakozik, és amelyet a leggyakrabban távközlési és adatkommunikációs alkalmazásokhoz használnak. Az SFP-k optikai vagy rézkábeles kommunikációt támogatnak. Az SFP optika adó oldallal (Tx) és vevő oldallal (Rx) rendelkezik. Az adó-vevő készülék lézerrel kommunikál a másik optikai hálózati eszköz fogadó oldalán. Az SFP-k számos különböző kommunikációs szabványt támogatnak, mint például a Gigabit Ethernet, a Fibre Channel és a SONET.

Mi a különbség az SFP és az SFP+ médiakonverterek között?
Az SFP és az SFP+ médiakonverterek mérete és megjelenése nagyon hasonló. Az elsődleges különbség az, hogy az SFP+-t általában Gigabit Ethernet alkalmazásokban használják, míg az SFP a 100Bse vagy az 1000BASE alkalmazásokhoz, az SFP maximális adatátviteli sebessége pedig a 10 Gbit/s-ra korlátozódik, míg az SFP= médiakonverterek nagyobb mértékben támogatják a médiakonvertereket, de az átviteli távolságok tekintetében is különbséget tesznek. Fontos megjegyezni, hogy az SFP+ médiakonverter nem csatlakoztatható az SFP-porthoz, mivel az SFP+ nem támogatja az 1 Gbit/s-nál kisebb sebességet.

Mi az a QSFP médiakonverter?
A QSFP négytényezős dugaszolható készülék négycsatornás, üzem közben cserélhető adó-vevő, amely 40 gigabites ethernet adatkommunikációs alkalmazásokhoz is használható. Ezek az eszközök különböző adatátviteli sebességű Ethernet, Fibre Channel, InfiniBand és SONET/SDH szabványokat támogatnak. A leggyakoribb típusok a következők: 4x1Gbps QSFP, 4x10 Gbps QSFP+, 4x28 Gbps QSFP28.
A QSFP+ és a QSFP28 a legújabb verziók, és számos 40 Gbit/s-os és 100 Gbit/s-os alkalmazást támogatnak. Mind a QSFP+, mind a QSFP28 modul 4 átviteli és 4 vevőcsatornát tartalmaz.

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Kompatibilis márkák Cisco
Hálózati sebesség 1000Mbit/s
Száloptikai üzemmód Teljes duplex
Maximális átviteli távolság 550m
Szálak típusa Multi üzemmód
Csatlakozóport LC
1 Raktáron van 1 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
28 156 Ft
(ÁFA nélkül)
35 758 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 +
28 156 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.