Startech HP, SFP modul, LC, Egyszeres üzemmód, 10000Mbit/s, Teljes duplex

  • RS raktári szám 186-4005
  • Gyártó cikkszáma JD094BST
  • Gyártó Startech
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): CN
Termékadatok

JD094BST HP JD094B

A JD094BST egy HP JD094B kompatibilis Fiber adó-vevő modul, amelyet HP® márkájú kapcsolókkal és forgalomirányítókkal való munkára terveztek, programoztak és teszteltek. Optikai Fiber kábelen keresztüli megbízható 10 GbE csatlakozást biztosít 10GBASE-LR-kompatibilis hálózatok számára, maximum 10 km (6.2 mi) távolságig.

Műszaki Adatok:


Wavelength: 1310 nm
Maximális Adatátviteli Sebesség: 11.1 Gbit/S
Típus: Egymódusú Szál Fiber
Csatlakozás Típusa: Lc Csatlakozó
Maximális Átviteli Távolság: 10 km (6.2 mi)
MTBF: 2,104,865 óra
Energiafogyasztás: Kevesebb mint 1.2 Watts
Digitális Diagnosztika Felügyelete (Ddm): Igen


Ez az SFP+ Fiber modul üzem közben cserélhető, így a hálózati zavarok minimalizálása révén a frissítések és a cserék zavartalantá teszik a cserét.

StarTech.com SFP

Mind a StarTech.com SFP és SFP+ adó-vevő modul teljes élettartamra szóló garanciával és ingyenes, többnyelvű technikai támogatással rendelkezik. A StarTech.com az SFP-modulok és a közvetlenül csatlakoztatott SFP-kábelek széles választékát kínálja, ami biztosítja a megbízható hálózati teljesítmény biztosításához szükséges kényelmet és megbízhatóságot.

Funkciók és előnyök

• 100% kompatibilitás a HP JD094B készülékkel
• StarTech.com az SFP modulok egy teljes élettartamra szóló garanciával rendelkeznek
• Megfelel vagy meghaladja az OEM műszaki specifikációkat és a Multi-Source Szerződés (MSA) ipari szabványokat
• alacsony, 1.2 W-nál kisebb fogyasztás
• Üzem közben cserélhető optikai modulokkal

Alkalmazások

• hibás vagy sérült SFP+ modulok cseréje a HP kapcsolókban és forgalomirányítókban
• A hálózat kiterjesztése távoli szegmensekre

A JD094BST egy HP JD094B kompatibilis Fiber adó-vevő modul, amelyet HP® márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal való működésre terveztek, programoztak és teszteltek. Optikai Fiber kábelen, 10GBASE-LR kompatibilis hálózatokon, 10 GbE sebességű összeköttetéssel rendelkezik, maximális távolsága pedig legfeljebb 10 km.
Digitális Diagnosztika Figyelése (Ddm): Igen
Ez az SFP+ optikai Fiber-swappable modul a hálózati leállások minimalizálása révén teszi zökkenőmentessé a bővítéseket és cseréket.
SFP-ek
Az összes SFP és SFP+ adó-vevő modulhoz szavatossági garancia és a teljes élettartam többnyelvű technikai támogatás társul. Az SFP-modulok és a közvetlen kapcsolású SFP-kábelek széles választéka biztosítja a megbízható hálózati teljesítményhez szükséges kényelmet és megbízhatóságot.

Mit tartalmaz a csomag?

• SFP+ adó-vevő

GYIK

Mi az az SFP médiakonverter?
Az SFP, amelyet kis formatényezőnek is neveznek, egy kompakt, üzem közben cserélhető eszköz, amely egy hálózati eszköz vagy kapcsoló SFP portjába csatlakozik, és amelyet a leggyakrabban távközlési és adatkommunikációs alkalmazásokhoz használnak. Az SFP-k optikai vagy rézkábeles kommunikációt támogatnak. Az SFP optika adó oldallal (Tx) és vevő oldallal (Rx) rendelkezik. Az adó-vevő készülék lézerrel kommunikál a másik optikai hálózati eszköz fogadó oldalán. Az SFP-k számos különböző kommunikációs szabványt támogatnak, mint például a Gigabit Ethernet, a Fibre Channel és a SONET.

Mi a különbség az SFP és az SFP+ médiakonverterek között?
Az SFP és az SFP+ médiakonverterek mérete és megjelenése nagyon hasonló. Az elsődleges különbség az, hogy az SFP+-t általában Gigabit Ethernet alkalmazásokban használják, míg az SFP a 100Bse vagy az 1000BASE alkalmazásokhoz, az SFP maximális adatátviteli sebessége pedig a 10 Gbit/s-ra korlátozódik, míg az SFP= médiakonverterek nagyobb mértékben támogatják a médiakonvertereket, de az átviteli távolságok tekintetében is különbséget tesznek. Fontos megjegyezni, hogy az SFP+ médiakonverter nem csatlakoztatható az SFP-porthoz, mivel az SFP+ nem támogatja az 1 Gbit/s-nál kisebb sebességet.

Mi az a QSFP médiakonverter?
A QSFP négytényezős dugaszolható készülék négycsatornás, üzem közben cserélhető adó-vevő, amely 40 gigabites ethernet adatkommunikációs alkalmazásokhoz is használható. Ezek az eszközök különböző adatátviteli sebességű Ethernet, Fibre Channel, InfiniBand és SONET/SDH szabványokat támogatnak. A leggyakoribb típusok a következők: 4x1Gbps QSFP, 4x10 Gbps QSFP+, 4x28 Gbps QSFP28.
A QSFP+ és a QSFP28 a legújabb verziók, és számos 40 Gbit/s-os és 100 Gbit/s-os alkalmazást támogatnak. Mind a QSFP+, mind a QSFP28 modul 4 átviteli és 4 vevőcsatornát tartalmaz.

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Hálózati sebesség 10000Mbit/s
Kompatibilis márkák HP
Száloptikai üzemmód Teljes duplex
Maximális átviteli távolság 10km
Szálak típusa Egyszeres üzemmód
Maximális adatátviteli sebesség 10Gbps
Csatlakozóport LC
2 Raktáron van 1 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
232 756 Ft
(ÁFA nélkül)
295 600 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 +
232 756 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.