RS PRO Száloptikás kábel OM4 Multi üzemmód, Átmérő-Ø 900μm, 3m

  • RS raktári szám 121-3900
  • Gyártó RS PRO
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): CN
Termékadatok

RS Pro Duplex SC-SC OM4 száloptikai kábelek

A megbízható RS Pro márkától, SC-SC száloptikai kábelszerelvények sorozatából. Ezek a kiváló minőségű kábelszerelvények nagy sebességű és régebbi hálózatok, például 10/40/100 Gbit Ethernet és Ethernet csatlakoztatására szolgálnak. Ezek a többmódusú optikai toldókábelek magja 50/125, és mindkét végükön normál SC-csatlakozóval rendelkeznek, így maximális optikai teljesítményt nyújtanak. Az OM4 duplex kábelek ebben a tartományban LSZH lila vagy aqua kabátok vannak, és különböző hosszúak.

Funkciók és előnyök

Alacsony füstnulla halogéntartalmú
900um / 600 um-os szoros puffer
REACH és RoHS anyagok megfelelnek
Nagy optikai teljesítmény

Alkalmazások

Adatközpontok
Az adathálózatokban, gerinchálózatokban, felszálló hálózatokban és horizontális kábelezésben használt épületek
Támogatja a videót, az adatokat és a hangot

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Hossz 3m
Tovaterjedés módja OM4 Multi üzemmód
Szerelt/szereletlen Szerelt
„A” csatlakozó SC
„B” csatlakozó SC
Mag átmérője 900µm
Köpeny színe Lila
12 Raktáron van 1 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
5 804 Ft
(ÁFA nélkül)
7 371 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 9
5 804 Ft
10 - 49
5 225 Ft
50 - 99
4 918 Ft
100 - 249
4 647 Ft
250 +
4 345 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.