RS PRO Száloptikás kábel OM3 Multi üzemmód, Átmérő-Ø 900μm, 1m

  • RS raktári szám 121-3923
  • Gyártó RS PRO
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): CN
Termékadatok

RS Pro Duplex LC-SC OM3 száloptikai kábelek

A megbízható RS Pro márkától az LC- SC száloptikai kábelszerelvények sorozata. Ezek a kiváló minőségű kábelszerelvények nagy sebességű és régebbi hálózatok, például 10/40/100 Gbit Ethernet és Ethernet csatlakoztatására szolgálnak. Ezek a többmódusú optikai toldókábelek 50/125 magmérettel rendelkeznek, és szabványos LC és SC csatlakozókkal vannak ellátva, amelyek maximális optikai teljesítményt nyújtanak. Az OM3 duplex kábelek ebben a tartományban vannak LSZH aqua kabátok és különböző hosszúak.

Funkciók és előnyök

Alacsony füstnulla halogéntartalmú
900um / 600 um-os szoros puffer
REACH és RoHS anyagok megfelelnek
Nagy optikai teljesítmény

Alkalmazások

Adatközpontok
Az adathálózatokban, gerinchálózatokban, felszálló hálózatokban és horizontális kábelezésben használt épületek
Támogatja a videót, az adatokat és a hangot

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Hossz 1m
Tovaterjedés módja OM3 Multi üzemmód
Szerelt/szereletlen Szerelt
„A” csatlakozó LC
„B” csatlakozó SC
Mag átmérője 900µm
Köpeny színe Kék
Átmenetileg nincsen raktáron – várhatóan ezen a napon lesz újra szállítható: 2020.12.17. A szállítás 2 munkanapot vesz igénybe.
Ár Darab
4 026 Ft
(ÁFA nélkül)
5 113 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 9
4 026 Ft
10 - 49
3 626 Ft
50 - 99
3 402 Ft
100 - 249
3 221 Ft
250 +
3 001 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.