Száloptikás kábel

Az RS Components Magyarország a B2B vállaltok legmagasabb szintű szabványait alkalmazza, ami azt jelenti, hogy egy száloptikás kábel 0, garantálni fogjuk, hogy magas minőségre tegyen szert, és biztosítjuk az Ön számára mindazokat a műszaki adatokat, illetve ingyenes műszaki támogatást, amelyre a termékkel kapcsolatban csak szüksége lehet. A(z) száloptikás kábel termékeken felül, az RS Components Magyarország más elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek árucikkek széles választékát tartja raktáron a(z) elektromos szerelvények termékektől a(z) folyamatvezérlés termékekig. Vásárlóink megtekinthetik a(z) elektromos berendezések, automatikai alkatrészek és kábelek összes alkatrészét és kitűnő minőségű ipari, és elektronikai termékeket, illetve pótalkatrészeket vásárolhatnak.

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 20 / 72 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Hossz Tovaterjedés módja Szerelt/szereletlen „A” csatlakozó „B” csatlakozó Mag átmérője Magok száma Köpeny színe Kábelkonstrukció Adatátviteli sebesség Szálak típusa IP-besorolás
RS raktári szám 176-8813
Gyártó cikkszámaPXF4055BAB
GyártóBulgin
11 659 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8868
Gyártó cikkszámaPXF4050AAC
GyártóBulgin
9 244 Ft
Darab
egység
25m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8859
Gyártó cikkszámaPXF4054AAC
GyártóBulgin
16 530 Ft
Darab
egység
25m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8862
Gyártó cikkszámaPXF4051AAC
GyártóBulgin
9 400 Ft
Darab
egység
25m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8799
Gyártó cikkszámaPXF4050CAB
GyártóBulgin
8 934 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
10m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8814
Gyártó cikkszámaPXF4055BAA
GyártóBulgin
9 433 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
5m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8840
Gyártó cikkszámaPXF4053AAA
GyártóBulgin
9 467 Ft
Darab
egység
1m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8789
Gyártó cikkszámaPXF4051CAA
GyártóBulgin
7 230 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
5m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8846
Gyártó cikkszámaPXF4051CAA
GyártóBulgin
7 363 Ft
Darab
egység
5m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8854
Gyártó cikkszámaPXF4051BAB
GyártóBulgin
9 348 Ft
Darab
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8831
Gyártó cikkszámaPXF4051CAC
GyártóBulgin
15 426 Ft
Darab
egység
25m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8869
Gyártó cikkszámaPXF4054AAA
GyártóBulgin
7 997 Ft
Darab
egység
5m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8822
Gyártó cikkszámaPXF4054BAB
GyártóBulgin
11 326 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8866
Gyártó cikkszámaPXF4055AAB
GyártóBulgin
8 996 Ft
Darab
egység
10m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8860
Gyártó cikkszámaPXF4051BAA
GyártóBulgin
11 332 Ft
Darab
egység
5m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8786
Gyártó cikkszámaPXF4050CAC
GyártóBulgin
14 832 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
25m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8863
Gyártó cikkszámaPXF4050BAA
GyártóBulgin
7 095 Ft
Darab
egység
5m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8800
Gyártó cikkszámaPXF4050CAA
GyártóBulgin
6 966 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
5m OM3 Multi üzemmód Szerelt LC LC 50/125µm - Világoskék - - OM3 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8802
Gyártó cikkszámaPXF4050BAB
GyártóBulgin
8 934 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
10m OM1 Multi üzemmód Szerelt LC LC 62.5/125µm - Narancs - - OM1 IP66, IP68, IP69K
RS raktári szám 176-8815
Gyártó cikkszámaPXF4055AAC
GyártóBulgin
24 919 Ft
Darab (5 darabos csomagbol)
egység
25m OS1 Egyszeres üzemmód Szerelt LC LC 9.5/125µm - Sárga - - OS1 IP66, IP68, IP69K