Optikai adó-vevők

Mi az RS Components-nél garantáljuk, hogy amikor üzleti ügyfeleink online rendelnek nálunk, a legkiválóbb minőségű, és a munkavédelmi szabványoknak megfelelő termékeket vásárolják. Ügyfélszolgálatunk magas minőségére méltán építhetjük hírnevünket. Több mint 550 000 termékünk között Száloptikai eszközök és Kijelzők és optoelektronikai termékek széles választékát találja. A 24 órán belüli szállításnak köszönhetően Optikai adó-vevők mindegyike akkor jut el Önhöz, amikor szüksége van rájuk. Avago Technologies közül keres egy bizonyos terméket? Válogasson széles Optikai adó-vevők kínálatunkból weboldalunkon. Több 550 000 terméket magába foglaló választékunkban biztosan megtalálja, amire szüksége van, 24 órán belüli szállítással! Fedezze fel webáruházunkat és kiváló szolgáltatásainkat! Az RS Components, Európa vezető disztribútora Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók átfogó választékát, mint Optikai adó-vevők teljes kínálatát forglamazza. Nálunk minden vezető gyártó termékeit, valamint a kedvező árú RS márkájú termékek közül válogathat, 24 órán belüli szállítással. Az RS Components Optikai adó-vevők, valamint Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók széles választékát forgalmazza, többek között Kijelzők és optoelektronikai termékek és Kijelzők és optoelektronikai termékek átfogó választékát. Weboldalunkon Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók teljes kínálatából válogathat. Válogasson kínálatunkból és győződjön meg Ön is kitűnő szolgáltatásainkról!

...
Read more Read less

Szűrés

1 megtekintése - 15 / 15 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Maximális adatátviteli arány Csatlakozó formája Adó jellemző emelkedési ideje Adó jellemző esési ideje A vevő vibrálása maximális adatátvitelnél Az adó vibrálása maximális adatátvitelnél Tüskék száma Rögzítés típusa Méret Csatlakozó típusa Átviteli hullámhossz maximuma Maximális érzékenység hullámhossza Magasság Hossz
RS raktári szám 830-5053
Gyártó cikkszámaABCU-5730RZ
GyártóFIT-Foxconn
18 697 Ft
Darab
egység
1.25 Gbit/s Szögletes 100ps 100ps - - 20 Panelre szerelhető 67.9 x 13.6 x 13.95mm RJ45 - - 13.95mm 67.9mm
RS raktári szám 884-2095
Gyártó cikkszámaAFBR-57D9AMZ
GyártóFIT-Foxconn
16 067 Ft
Darab
egység
8.5 Gbit/s Szögletes 40ps 40ps 83.5ps 119.6ps 20 Kábelre szerelhető 56.4 x 13.9 x 13mm LC 860nm - 13mm 56.4mm
RS raktári szám 884-2076
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR01Z
GyártóFIT-Foxconn
22 105 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 830-5038
Gyártó cikkszámaAFBR-5710ALZ
GyártóFIT-Foxconn
11 125 Ft
Darab
egység
1.25GBd Szögletes 150ps 150ps 266ps 227ps 20 Panelre szerelhető 57.8 x 13.8 x 13mm LC 850nm - 13mm 57.8mm
RS raktári szám 884-2105
Gyártó cikkszámaAFBR-57J5APZ
GyártóFIT-Foxconn
12 682 Ft
Darab
egység
3.072 Gbit/s Szögletes Maximum of 100ps Maximum of 100ps 65ps 80ps 20 Átmenő furat 57.21 x 13.6 x 12.4mm LC 860nm - 12.4mm 57.21mm
RS raktári szám 719-0973
Gyártó cikkszámaAFCT-5961ATLZ
GyártóFIT-Foxconn
28 349 Ft
Darab
egység
10GBd - 0.028ns 2ns 0.7UIpp - 10 - 57.2 x 13.4 x 12.27mm LC 1300nm - 12.27mm 57.2mm
RS raktári szám 884-2079
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR02Z
GyártóFIT-Foxconn
29 592 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 884-2127
Gyártó cikkszámaAFBR-821FH1Z
GyártóFIT-Foxconn
49 797 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - - Felületre szerelhető 21.95 x 18.62 x 14.5mm MEG-sor 850nm - 14.5mm 21.95mm
RS raktári szám 884-2114
Gyártó cikkszámaAFBR-812FH1Z
GyártóFIT-Foxconn
74 853 Ft
Darab
egység
12.5 Gbit/s Szögletes - - - - - Felületre szerelhető 21.95 x 18.62 x 14.5mm MEG-sor 850nm - 14.5mm 21.95mm
RS raktári szám 719-0923
Gyártó cikkszámaAFBR-5710PZ
GyártóFIT-Foxconn
9 693 Ft
Darab
egység
1.25GBd - 220ps 220ps 226ps 227ps 20 Átmenő furat 57.8 x 13.8 x 13mm LC 850nm - 13mm 57.8mm
RS raktári szám 884-2089
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR10Z
GyártóFIT-Foxconn
19 947 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 884-2073
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR03Z
GyártóFIT-Foxconn
17 941 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 696-1239
Gyártó cikkszámaAFCT-5805AZ
GyártóFIT-Foxconn
24 708 Ft
Darab
egység
155Mbit/s Szögletes 2ns 2ns - - 9 Átmenő furat 25.4 x 39.6 x 9.8mm Kör alakú 1360nm - 9.8mm 25.4mm
RS raktári szám 884-2082
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR05Z
GyártóFIT-Foxconn
22 921 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 719-0955
Gyártó cikkszámaAFCT-5701PZ
GyártóFIT-Foxconn
13 863 Ft
Darab
egység
1.25GBd - 100ps 100ps - - 20 - 71.12 x 13.7 x 13.97mm RJ45 - - 13.97mm 71.12mm