Broadcom Optikai adó-vevő 125MBd, SFP csatlakozóval, 1380Nm

  • RS raktári szám 146-6177
  • Gyártó cikkszáma AFBR-57E6APZC
  • Gyártó Broadcom
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): PH
Termékadatok

A Broadcom AFBR-57E6APZC egy alacsony energiaigényű, 125 MBd-s kis alaktényezős, csatlakoztatható (SFP) száloptikás adóvevőmodul, amelyet gyors Ethernethez és optikai szálas elosztott adatinterfészes (FDDI) alkalmazásokhoz terveztek. Az eszközt LC duplex csatlakozó optikai interfésszel és digitális diagnosztikafigyelő interfésszel (DMI) szerelték fel. Az AFBR-57E6APZC modult kifejezetten mostoha környezetben való használatra tervezték

Mostoha körülmények között tesztelve az EIA-364-65B IIIA osztály és az ASTM B 117 szabvány szerint
LC duplex csatlakozó optikai interfésze
50/125 μm-es és 62,5/125 μm-es többmódú szállal működik
Kompatibilis az IEEE802.3u 100Base-FX változatával
Egyetlen, +3,3 V-os tápellátás
+3,3 V-os TTL LOS kimenet
Zajvágó vevőegység-kimenetek

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Maximális adatátviteli arány 125MBd
Csatlakozó formája Szögletes
Adó jellemző emelkedési ideje 1ns
Adó jellemző esési ideje 1ns
A vevő vibrálása maximális adatátvitelnél 1ns
Az adó vibrálása maximális adatátvitelnél 0.6ns
Tüskék száma 20
Rögzítés típusa Felületre szerelhető
Méret 13.8 x 57.8 x 13mm
Csatlakozó típusa SFP
Maximális érzékenység hullámhossza 1380nm
Magasság 13mm
Hossz 13.8mm
Szélesség 57.8mm
Kimeneti jel típusa TTL
Sorozat AFBR
Csomag típusa SFP
47 Raktáron van 2 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
15 623 Ft
(ÁFA nélkül)
19 841 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 1
15 623 Ft
2 - 4
13 857 Ft
5 +
13 027 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.
Csomagolás típusa: