FIT-Foxconn Optikai adó-vevő 8.5 Gbit/s, 860nm, LC csatlakozóval

  • RS raktári szám 884-2095
  • Gyártó cikkszáma AFBR-57D9AMZ
  • Gyártó FIT-Foxconn
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Termékadatok

AFBR-57D9AMZ, Digitális diagnosztikai SFP, 8.5/4.25/2.125, optikai adó-vevő

Az Avago AFBR-57D9AMZ optikai adó-vevő készülék támogatja a nagy sebességű, 8,5 GBD soros összeköttetéseket a többmódusú optikai fiber-en keresztül. Kompatibilis a kis méretű dugaszolható (SFP) több forrásból (msa) mechanikai és elektromos jellemzők LC Duplex adó-vevők számára, és ANSI Fiber Channel FC-PI-4 és FC-PI-2. Az IEEE 802.3 szabvánnyal kompatibilis a gigabites alkalmazásokhoz.

A dózisválasztó nem szükséges
Az SFF-8472 diagnosztikai berendezések, az optikai adó-vevők diagnosztikája
Az átvitt optikai teljesítmény valós idejű figyelése, kapott optikai teljesítmény, a Laser bias áram, hőmérséklet, tápfeszültség (3,3 V)
SFP Plus mechanikai alkalmazások
850 nm-es függőleges Üregvédelmi felület (VCSEL) forrástechnológia
190m, 50 μm OM4 Link hossz a 8,5 GBD Fiber működése esetén
400 m, 50 μm OM4 Link hossz 4,25GBd Fiber Channel működéshez
500m, 50 μm OM3 Link hossz 2.125 GBd Fiber Channel működéshez

Száloptikai eszközök Avago Technologies

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Maximális adatátviteli arány 8.5 Gbit/s
Csatlakozó formája Szögletes
Adó jellemző emelkedési ideje 40ps
Adó jellemző esési ideje 40ps
A vevő vibrálása maximális adatátvitelnél 83.5ps
Az adó vibrálása maximális adatátvitelnél 119.6ps
Tüskék száma 20
Rögzítés típusa Kábelre szerelhető
Méret 56.4 x 13.9 x 13mm
Csatlakozó típusa LC
Átviteli hullámhossz maximuma 860nm
Magasság 13mm
Hossz 56.4mm
Szélesség 13.9mm
Csomag típusa SFF
Kimeneti jel típusa TTL
Sorozat AFBR
Szál mérettartománya 50 → 125 μm
1 Raktáron van 2 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
16 067 Ft
(ÁFA nélkül)
20 405 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 4
16 067 Ft
5 - 9
15 657 Ft
10 +
15 265 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.