Legutóbb keresett

    Phoenix Contact Száloptikás kábel OM2 Multi üzemmód, 2m

    RS raktári szám:
    240-1114
    Gyártó cikkszáma:
    1115573
    Gyártó:
    Phoenix Contact
    Phoenix Contact
    Kategória megtekintése
    Átmenetileg nincsen raktáron várhatóan ezen a napon lesz újra szállítható: 2023.01.04. A szállítás 4 munkanapot vesz igénybe.
    Add to Basket
    egység

    Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.

    Hozzáadva

    Ár Darab

    20 343 Ft

    (ÁFA nélkül)

    25 836 Ft

    (ÁFÁ-val)

    egységPer unit
    1 +20 343 Ft
    RS raktári szám:
    240-1114
    Gyártó cikkszáma:
    1115573
    Gyártó:
    Phoenix Contact
    Származási ország (Country of Origin):
    CN

    Műszaki referencia


    Engedélyezés és megfelelőség

    Származási ország (Country of Origin):
    CN

    Termékadatok

    A Phoenix Contact Multi-mode OM2 duplex ST-SC Glass Fiber optikai jumper UPC polírozás és hossza 2 m. Használható beltéri alkalmazásokhoz, amelyek Fiber optikai elosztó és lezáró eszközöket tartalmaznak. Halogénmentes égésgátló anyagból készül.

    Pozíciók száma 2
    Beillesztési/kivételi ciklusok ≥ 500
    Lángállóság igen
    Külső köpeny színe Orange
    8-alakú FO kábelátkötő


    Jellemzők

    TulajdonságÉrték
    Hossz2m
    Tovaterjedés módjaOM2 Multi üzemmód
    Szerelt/szereletlenSzerelt
    „B” csatlakozóST
    „A” csatlakozóSC
    Átmenetileg nincsen raktáron várhatóan ezen a napon lesz újra szállítható: 2023.01.04. A szállítás 4 munkanapot vesz igénybe.
    Add to Basket
    egység

    Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.

    Hozzáadva

    Ár Darab

    20 343 Ft

    (ÁFA nélkül)

    25 836 Ft

    (ÁFÁ-val)

    egységPer unit
    1 +20 343 Ft