RS PRO Száloptikás kábel OM1 Multi üzemmód, Átmérő-Ø 62.5/125μm, 10m

  • RS raktári szám 536-6513
  • Gyártó RS PRO
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): CN
Termékadatok

Szabványos üvegszálas Toldókábelek - SC-ST

Polírozott kerámiarögzítő SC és ST csatlakozók
Maximális beiktatási veszteség 0,5 dB
Kétoldalas (kettős) elvezetések színkódolt feszülésmentesítővel a jel útjának jelzésére
Alacsony füst, nulla halogénszigetelés

Vigyázat!

Ne lépje túl a minimális hajlítási sugarat.

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Hossz 10m
Tovaterjedés módja OM1 Multi üzemmód
Szerelt/szereletlen Szerelt
„A” csatlakozó ST
„B” csatlakozó SC
Mag átmérője 62.5/125µm
Köpeny színe Narancs
1 Raktáron van a következő munkanapon való szállításra, ha a megrendelést 16:00 előtt feladják
14 darab csak 1 munkanapon belül válik szállíthatóvá (EU raktárkészlet)
Ár Darab
9 123 Ft
(ÁFA nélkül)
11 586 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 14
9 123 Ft
15 - 49
8 665 Ft
50 +
8 208 Ft