RS PRO Száloptikás kábel OS1 Egyszeres üzemmód, Átmérő-Ø 9/125μm, 1m

  • RS raktári szám 536-8519
  • Gyártó RS PRO
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
RoHS követelményeknek megfelelő
Származási ország (Country of Origin): GB
Termékadatok

RS Pro Malcfarok

Az RS Pro Compact Wacker száloptikai kábelek olyan optikai kábelek, amelyek egyik végén gyárilag, a másikon pedig egy szabad kábel van telepítve. A pigmentek csatlakozója hozzá van kötve a szükséges berendezéshez, a lezáratlan vég optikai kábellel megolvad, vagy lecsupaszítható, és felolvadt egy szál, több rostból álló gerinccsíra van felfűzve.
Az optikai kábeleket úgy tervezték, hogy könnyen illeszthetők legyenek egy már meglévő vonalra.
Az RS Pro malacok egy vagy több üzemmódra váltanak.

Hol használna malackákat?

Az RS Pro malacok ideális megoldást jelentenek az optikai szálas hálózatok kritikus Crucial-csomópontjainak áthidalására. Általában optikai kábelkezelési eszközök, például optikai Terminal-ek esetén,

Megjegyzés

  Minden pigmentek rendelkezik egy vizsgálati tanúsítvánnyal és egy azonosító számmal

Az 536-8519 egy egymódusú patchkábel egyetlen zöld E2000 APC-csatlakozóval.

Funkciók és előnyök

• Könnyen beépíthető
• A zár automatikusan nyit, amint a csatlakozót az adapterbe dugják
• A zár eltávolításkor automatikusan lezár, hogy kint tartsa a szennyeződéseket
• Nyomó-húzó retesz, ami kattanással jelzi a megfelelő csatlakoztatást

Jellemzők
Tulajdonság Érték
Hossz 1m
Tovaterjedés módja OS1 Egyszeres üzemmód
Szerelt/szereletlen Szerelt
„A” csatlakozó E2000
„B” csatlakozó E2000
Mag átmérője 9/125µm
Köpeny színe Fehér
42 Raktáron van 2 munkanapon belüli szállításra
Ár Darab
6 028 Ft
(ÁFA nélkül)
7 656 Ft
(ÁFÁ-val)
egység
Per unit
1 - 14
6 028 Ft
15 - 49
5 414 Ft
50 +
5 000 Ft
Ezek a termékek standard szállítással, standard szállítási költséggel kerülnek elküldésre.