Optikai adó-vevők

Mi az RS Components-nél garantáljuk, hogy amikor üzleti ügyfeleink online rendelnek nálunk, a legkiválóbb minőségű, és a munkavédelmi szabványoknak megfelelő termékeket vásárolják. Ügyfélszolgálatunk magas minőségére méltán építhetjük hírnevünket. Több mint 550 000 termékünk között Száloptikai eszközök és Kijelzők és optoelektronikai termékek széles választékát találja. A 24 órán belüli szállításnak köszönhetően Optikai adó-vevők mindegyike akkor jut el Önhöz, amikor szüksége van rájuk. Avago Technologies közül keres egy bizonyos terméket? Válogasson széles Optikai adó-vevők kínálatunkból weboldalunkon. Több 550 000 terméket magába foglaló választékunkban biztosan megtalálja, amire szüksége van, 24 órán belüli szállítással! Fedezze fel webáruházunkat és kiváló szolgáltatásainkat! Az RS Components, Európa vezető disztribútora Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók átfogó választékát, mint Optikai adó-vevők teljes kínálatát forglamazza. Nálunk minden vezető gyártó termékeit, valamint a kedvező árú RS márkájú termékek közül válogathat, 24 órán belüli szállítással. Az RS Components Optikai adó-vevők, valamint Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók széles választékát forgalmazza, többek között Kijelzők és optoelektronikai termékek és Kijelzők és optoelektronikai termékek átfogó választékát. Weboldalunkon Elektronikus alkatrészek, elektromos készülékek és csatlakozók teljes kínálatából válogathat. Válogasson kínálatunkból és győződjön meg Ön is kitűnő szolgáltatásainkról!

...
Read more Read less

Szűrés

21 megtekintése - 40 / 46 termék
Találatok száma oldalanként
Leírás Ár Maximális adatátviteli arány Csatlakozó formája Adó jellemző emelkedési ideje Adó jellemző esési ideje A vevő vibrálása maximális adatátvitelnél Az adó vibrálása maximális adatátvitelnél Tüskék száma Rögzítés típusa Méret Csatlakozó típusa Átviteli hullámhossz maximuma Maximális érzékenység hullámhossza Magasság Hossz
RS raktári szám 801-9217
Gyártó cikkszámaAFBR-5972Z
GyártóBroadcom
7 720 Ft
Darab
egység
100Mbit/s - 3ns 3ns 2.14ns 0.76ns 8 Felületre szerelhető 21.45 x 15.9 x 12.6mm - 650nm - 12.6mm 21.45mm
RS raktári szám 884-2079
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR02Z
GyártóFIT-Foxconn
29 592 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 884-2105
Gyártó cikkszámaAFBR-57J5APZ
GyártóFIT-Foxconn
12 682 Ft
Darab
egység
3.072 Gbit/s Szögletes Maximum of 100ps Maximum of 100ps 65ps 80ps 20 Átmenő furat 57.21 x 13.6 x 12.4mm LC 860nm - 12.4mm 57.21mm
RS raktári szám 830-5016
Gyártó cikkszámaAFBR-1629Z
GyártóBroadcom
4 857 Ft
Darab
egység
50MBd Szögletes 5ns 5ns - - 6 Átmenő furat 18.8 x 12.19 x 7.62mm Sokoldalú kapcsolat 685nm - 7.62mm 18.8mm
új
RS raktári szám 189-4859
Gyártó cikkszámaHFBR-57E0LZ
GyártóBroadcom
16 761 Ft
Darab (egy talcan 10)
egység
125 Mbit/s, 155 Mbit/s - 1.2ns 2ns 2.14 ns p-p 1.2 ns p-p 20 Felületre szerelhető 57.8 x 13.8 x 13mm LC 1380nm 1380nm 13mm 57.8mm
RS raktári szám 146-4413
Gyártó cikkszámaAFBR-57B4APZ
GyártóBroadcom
13 744 Ft
Darab (egy talcan 10)
egység
50MBd Szögletes 0.5ns 0.3ns - - 20 Felületre szerelhető 13.8 x 57.8 x 13mm SFP 865nm - 13mm 13.8mm
új
RS raktári szám 189-4864
Gyártó cikkszámaSP000063814
GyártóBroadcom
2 266 Ft
Darab (egy dobozban 125 darab)
egység
10Mbit/s - - - - - 4 Átmenő furat 24.2 x 9.2 x 9mm - 660nm 660nm 9mm 24.2mm
RS raktári szám 884-2095
Gyártó cikkszámaAFBR-57D9AMZ
GyártóFIT-Foxconn
16 067 Ft
Darab
egység
8.5 Gbit/s Szögletes 40ps 40ps 83.5ps 119.6ps 20 Kábelre szerelhető 56.4 x 13.9 x 13mm LC 860nm - 13mm 56.4mm
RS raktári szám 719-0955
Gyártó cikkszámaAFCT-5701PZ
GyártóFIT-Foxconn
13 863 Ft
Darab
egység
1.25GBd - 100ps 100ps - - 20 - 71.12 x 13.7 x 13.97mm RJ45 - - 13.97mm 71.12mm
új
RS raktári szám 189-4769
Gyártó cikkszámaAFBR-5803ATZ
GyártóBroadcom
8 003 Ft
Darab (egy rudon 10)
egység
125Mbit/s - 1.9ns 1.6ns 2.14ns 0.69ns 9 Átmenő furat 42 x 25.4 x 12mm ST 1380nm 1380nm 12mm 42mm
RS raktári szám 830-5053
Gyártó cikkszámaABCU-5730RZ
GyártóFIT-Foxconn
18 697 Ft
Darab
egység
1.25 Gbit/s Szögletes 100ps 100ps - - 20 Panelre szerelhető 67.9 x 13.6 x 13.95mm RJ45 - - 13.95mm 67.9mm
RS raktári szám 830-5019
Gyártó cikkszámaAFBR-1644Z
GyártóBroadcom
5 466 Ft
Darab
egység
50MBd Szögletes 5ns 5ns - - 5 Átmenő furat 19.3 x 15.2 x 12.2mm Sokoldalú kapcsolat 685nm - 15.2mm 19.3mm
RS raktári szám 910-7125
Gyártó cikkszámaHFBR-57E0LZ
GyártóBroadcom
18 436 Ft
Darab
egység
125 MBd, 155.52 MBd Szögletes 1.2ns 2ns 2.14 ns p-p 1.2 ns p-p 20 Felületre szerelhető 57.8 x 13.8 x 13mm LC 1380nm 1380nm 13mm 57.8mm
RS raktári szám 884-2076
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR01Z
GyártóFIT-Foxconn
22 105 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
RS raktári szám 884-2082
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR05Z
GyártóFIT-Foxconn
22 921 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -
új
RS raktári szám 189-4863
Gyártó cikkszámaSP000063802
GyártóBroadcom
1 805 Ft
Darab (egy dobozban 200 darab)
egység
10Mbit/s - - - - - 2 Átmenő furat 5.5 Dia. x 9mm - 660nm 660nm 9mm -
új
RS raktári szám 189-4768
Gyártó cikkszámaAFBR-5803ATQZ
GyártóBroadcom
9 365 Ft
Darab (egy rudon 10)
egység
125Mbit/s - 1.9ns 1.6ns - - 9 Átmenő furat 43.52 x 25.4 x 12mm ST 1380nm 1380nm 12mm 25.4mm
RS raktári szám 696-1223
Gyártó cikkszámaAFBR-5803ATZ
GyártóBroadcom
10 184 Ft
Darab
egység
100Mbit/s Kör alakú 1.9ns 1.6ns 2.14ns 0.69ns 9 Átmenő furat 25.4 x 12 x 24.8mm ST 1380nm - 24.8mm 25.4mm
RS raktári szám 450-802
Gyártó cikkszámaAFBR-5805Z
GyártóBroadcom
9 257 Ft
Darab
egység
100Mbit/s Kör alakú 3ns 3ns 1.91ns 1.2ns 9 Átmenő furat 25.4 x 39.12 x 10.5mm SC 1380nm - 10.35mm 25.4mm
RS raktári szám 884-2073
Gyártó cikkszámaAFBR-2CAR03Z
GyártóFIT-Foxconn
17 941 Ft
Darab
egység
10.313 Gbit/s Szögletes - - - - 20 Kábelre szerelhető - SFP 850nm - 8.6mm -