RS PRO LED, 2-tüskés, Furatszerelt, 1 LED, Fehér, 10000k, 3.4 V, 15 °, 5 mm
- RS raktári szám:
- 254-5722
- Gyártó:
- RS PRO
Részösszeg (1 tasak / 1000 egység)*
40 800 Ft
(ÁFA nélkül)
51 800 Ft
(ÁFÁ-val)
INGYENES kiszállítás 19 500 Ft feletti megrendelés esetén
Raktáron
- 11 000 egység készen áll egy másik helyről a szállításra
- További 10 000 egység szállítása 2026. szeptember 16. dátumtól
Többre van szüksége? További részletekért kattintson a „Szállítási dátumok ellenőrzése” gombra.
Egység | Egységenként | Tasakonként* |
|---|---|---|
| 1000 + | 40,80 Ft | 40 800 Ft |
*irányár
- RS raktári szám:
- 254-5722
- Gyártó:
- RS PRO
Jellemzők
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
Termékadatok
Hasonló termékek keresése egy vagy több attribútum kiválasztásával.
Az összes kiválasztása | Attribútum | Érték |
|---|---|---|
| Márka | RS PRO | |
| LED színe | Fehér | |
| Terméktípus | LED | |
| Maximális előre irányuló áram VC | 100mA | |
| Csomag típusa | 5 mm | |
| Rögzítés típusa | Furatszerelt | |
| Csomagolás | Antisztatikus tasak | |
| LED-ek száma | 1 | |
| Nyitóirányú feszültség | 3.4V | |
| Maximális teljesítménydisszipáció | 85mW | |
| Tüskék száma | 2 | |
| Nézőszög | 15 ° | |
| LED fényárama | 32900 to 43000 mcd | |
| Objektív méretei | 5 mm (White LED Round with Flange) | |
| Színvisszaadási index CRI | 80% | |
| Lencse formája | Kerek | |
| Szabványok/jóváhagyások | RoHS Compliant | |
| Színhőmérséklet | 10000k | |
| Lencse színe | Átlátszó | |
| Járműipari szabvány | Nem | |
| Az összes kiválasztása | ||
|---|---|---|
Márka RS PRO | ||
LED színe Fehér | ||
Terméktípus LED | ||
Maximális előre irányuló áram VC 100mA | ||
Csomag típusa 5 mm | ||
Rögzítés típusa Furatszerelt | ||
Csomagolás Antisztatikus tasak | ||
LED-ek száma 1 | ||
Nyitóirányú feszültség 3.4V | ||
Maximális teljesítménydisszipáció 85mW | ||
Tüskék száma 2 | ||
Nézőszög 15 ° | ||
LED fényárama 32900 to 43000 mcd | ||
Objektív méretei 5 mm (White LED Round with Flange) | ||
Színvisszaadási index CRI 80% | ||
Lencse formája Kerek | ||
Szabványok/jóváhagyások RoHS Compliant | ||
Színhőmérséklet 10000k | ||
Lencse színe Átlátszó | ||
Járműipari szabvány Nem | ||
- Származási ország (Country of Origin):
- CN
RS PRO fehér LED (5 mm)
Megbízható és robusztus fehér LED (fénykibocsátó dióda), amelyet kifejezetten magasabb fényerőt igénylő alkalmazásokhoz terveztek. Ez a LED egy foszforral töltött reflektorral rendelkezik, amely az InGaN chip normál kék fénykibocsátását tökéletes fehére alakítja át a tiszta és jól látható fény érdekében.;A furatszerelésre tervezve a LED-et könnyen, minimális forrasztással lehet felszerelni a 2 általános célú vezeték segítségével, és 5 mm-en a kerek LED-lencse elég fényes ahhoz, hogy távolról is látható legyen.;A 43 000 mcd fényerősséggel és hosszú élettartamával ez a LED fényes és stabil teljesítményt nyújt, függetlenül a környezeti fénytől vagy a napszaktól. Ideális olyan alkalmazásokhoz, amelyek magas szintű láthatóságot igényelnek, mint például az állapotjelzés.
Jellemzők és előnyök
Szabványok: ROHS-megfelelőség, EU REACH-megfelelőség
Miért érdemes az RS PRO-t választani?
Szeretné csökkenteni a költségeket, de ugyanazt a minőséget szeretné megtartani? ;Több mint 65 000 termék közül választhat – mindegyiket szigorúan tesztelték a szigorú ipari szabványok szerint, mielőtt megkapnák az RS PRO jóváhagyási pecsétjét.;A mérnökök világszerte megbízhatnak bennünk, és biztosak akarunk lenni abban, hogy kivételes minőséget, megbízhatóságot és a legjobb ár-érték arányt kapja.
Kapcsolódó linkek
- RS PRO LED Furatszerelt Fehér 3.4 V 5 mm
- Cree LED LED Furatszerelt Fehér 4 V 5 mm (T-1 3/4)
- Cree LED LED furatos 9000K1 cd 15°, 5 mm (T-1 3/4)
- Cree LED LED Furatszerelt Fehér 4 V C503C-WAS sorozat, 5 mm
- Broadcom LED Furatszerelt 626nm 15 ° 5 mm
- Nichia LED Furatszerelt Fehér 15 ° 5 mm (T-1 3/4)
- Broadcom LED Furatszerelt 570nm 15 ° 5 mm (T-1 3/4)
- RS PRO LED Felület 470nm 15 °
