Transcend MSA452T2 Belső SSD mSATA 256 Gb 3D TLC 75 °C -20 °C
- RS raktári szám:
- 240-5477
- Gyártó cikkszáma:
- TS256GMSA452T2
- Gyártó:
- Transcend
Részösszeg (1 egység)*
151 688 Ft
(ÁFA nélkül)
192 644 Ft
(ÁFÁ-val)
INGYENES kiszállítás 19 500 Ft feletti megrendelés esetén
Raktáron
- 8 egység készen áll egy másik helyről a szállításra
Többre van szüksége? További részletekért kattintson a „Szállítási dátumok ellenőrzése” gombra.
Egység | Egységenként |
|---|---|
| 1 + | 151 688 Ft |
*irányár
- RS raktári szám:
- 240-5477
- Gyártó cikkszáma:
- TS256GMSA452T2
- Gyártó:
- Transcend
Jellemzők
Műszaki referencia
Engedélyezés és megfelelőség
Termékadatok
Hasonló termékek keresése egy vagy több attribútum kiválasztásával.
Az összes kiválasztása | Attribútum | Érték |
|---|---|---|
| Márka | Transcend | |
| Modellszám | MSA452T2 | |
| Memória mérete | 256Gb | |
| Altípus | SSD | |
| Terméktípus | SSD | |
| Belső/külső | Belső | |
| Alaktényező | mSATA | |
| Ipari minőség | Nem | |
| NAND típusa | 3D TLC | |
| Interfész típusa | SATA III | |
| Min. működési hőmérséklet | -20°C | |
| Maximális működési hőmérséklet | 75°C | |
| Szabványok/jóváhagyások | CE | |
| Szélesség | 29.85mm | |
| Hossz | 50.8mm | |
| Magasság | 4.85mm | |
| Az összes kiválasztása | ||
|---|---|---|
Márka Transcend | ||
Modellszám MSA452T2 | ||
Memória mérete 256Gb | ||
Altípus SSD | ||
Terméktípus SSD | ||
Belső/külső Belső | ||
Alaktényező mSATA | ||
Ipari minőség Nem | ||
NAND típusa 3D TLC | ||
Interfész típusa SATA III | ||
Min. működési hőmérséklet -20°C | ||
Maximális működési hőmérséklet 75°C | ||
Szabványok/jóváhagyások CE | ||
Szélesség 29.85mm | ||
Hossz 50.8mm | ||
Magasság 4.85mm | ||
- Származási ország (Country of Origin):
- TW
Transcend szilárdtest-meghajtó, 256 GB kapacitás, SATA III 6 Gb/S interfész - TS256GMSA452T2
Ezt a szilárdtest-meghajtót nagy teljesítményű, belső alkalmazásokhoz tervezték. A kompakt mSATA formájú, 50,8 mm x 29,85 mm x 4,85 mm méretű és mindössze 8 g súlyú eszköz ideális választás helyszűkében lévő hordozható eszközökhöz, például ultrabookokhoz és vékony szerverekhez. A hatékony 3D NAND technológiát kihasználva a meghajtó fokozott tartósságot és teljesítményt biztosít.
Jellemzők és előnyök
• Akár 560 MB/s olvasási sebességet biztosít a gyors adathozzáféréshez
• A könnyűszerkezetes szerkezet optimalizálja a hordozhatóságot és a könnyű telepítést
• A beépített DRAM gyorsítótárat használja a zökkenőmentes adatkezeléshez
• A megbízhatóság érdekében kibővített üzemi hőmérséklet-tartomány -20°C és 75°C között
• 3K program- és törlési ciklusok kitartása a következetes teljesítmény érdekében
• Fejlett biztonsági parancsokat használ a jobb adatvédelem érdekében
Alkalmazások
• Ultrabookokkal együtt használva a jobb indítási és betöltési idők érdekében
• Ideális olyan tábla PC-khez, amelyek gyors hozzáférést igényelnek
• Alkalmas a megbízható tárolási megoldásokat igénylő vékony szerverekhez
• Kompatibilis különböző ipari automatizálási és elektronikus eszközökkel
Milyen hatással van a 3D NAND technológia a tárolási hatékonyságra?
A 3D NAND technológia a memóriacellák függőleges egymásra helyezésével optimalizálja a tárhelyet, így nagyobb sűrűséget tesz lehetővé a helyigény növelése nélkül, és ezáltal javítja a teljesítményt és az adatkezelés hatékonyságát.
Hogyan befolyásolja az üzemi hőmérséklet-tartomány a működési megbízhatóságot?
A -20°C-tól 75°C-ig terjedő, kiterjesztett működési tartomány biztosítja, hogy különböző környezetben is megbízhatóan működjön, ami létfontosságú az olyan ipari környezetben dolgozó felhasználók számára, ahol hőmérséklet-ingadozások fordulhatnak elő.
Milyen teljesítmény várható az IOPS tekintetében?
Az eszköz akár 95 000 IOPS elérésére is képes 4K véletlenszerű olvasás esetén, ami az adatintenzív alkalmazásokban fokozott reakciókészséget jelent.
Milyen konkrét előnyöket kínál a beépített DRAM gyorsítótár?
A beágyazott DRAM gyorsítótár gyorsabb adatlekérést és nagyobb feldolgozási sebességet tesz lehetővé, jelentősen javítva a rendszer általános teljesítményét a többfeladatos műveletek során.
Hogyan érvényesül a tartóssági besorolás a valós használatban?
A 3K programozási/ törlési ciklusok tartóssági besorolással az eszköz intenzív feladatokra lett tervezve, így alkalmas a gyakori olvasási és írási műveleteket igénylő alkalmazásokhoz, támogatva ezzel a hosszú távú megbízhatóságot.
Kapcsolódó linkek
- Transcend MTE352T Belső SSD M.2 256 Gb 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend MTE452T2 Belső SSD M.2 256 Gb 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend TS256GMSA460T Belső SSD MO-300A 256 Gb AES-256 Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend TS256GSSD470P Belső SSD 2.5 in 256 Gb AES-256 Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend MSA470T Belső SSD mSATA 512 Gb AES-256 Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend TS256GMTE460T Belső SSD M.2 (2242) 256 Gb AES-256 Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend SSD470P Belső SSD 2.5 in 512 Gb AES-256 Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
- Transcend MTE720T Belső SSD 2280-D2-M 512 Gb 256 bites AES Ipari minőség 3D TLC 75 °C -20 °C
