Netpeppers

Hálózati tesztelés és mérés

Kategóriák

Hálózati tesztelés és mérés
1 megtekintése - 18 / 18 termék
A kiválasztottak összehasonlítása 0/8
Megtekintés mint:
Ár
(ÁFA nélkül)
Leírás
Part Details
  • 214 500 FtDarab
  • 351 000 FtDarab
  • 74 100 FtDarab
  • 214 500 FtDarab
  • 1 365 000 FtDarab
Netpeppers NP-CFS100 Száloptikai fúziós csatlakozó, (BIF (G.657) és EDF szálak, DSF (G.653), MMF (G.651), NZ-DSF
  • Tartozék típusaÖsszekötő
  • A következőkkel való használatraBIF (G.657) és EDF szálak, DSF (G.653), MMF (G.651), NZ-DSF (G.655), SMF (G.652)
  • SorozatNP
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 565 500 FtDarab
Száloptikai ellenőrző berendezés, Száloptikai vizsgálókészlet, csatlakozó: FC, LC, SC, ST
  • KábeltípusSzáloptikai
  • Berendezés típusaSzáloptikai vizsgálókészlet
  • Csatlakozó típusaFC, LC, SC, ST
Hasonló Száloptika-vizsgálók megtekintése
  • 58 500 FtDarab
Netpeppers NP-CFS100_BATTPCK Száloptikai fúziós csatlakozó, (NetPepper CFS- 100 fúziós osztó)-hoz
  • Tartozék típusaCsereakkumulátor
  • A következőkkel való használatraNetPepper CFS- 100 fúziós osztó
  • SorozatNP
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 42 900 FtDarab
Száloptikai ellenőrző berendezés, Optikai fényforrás, csatlakozó: FC, LC, SC, ST
  • KábeltípusSzáloptikai
  • Berendezés típusaOptikai fényforrás
  • Csatlakozó típusaFC, LC, SC, ST
  • Hullámhosszok650nm
Hasonló Száloptika-vizsgálók megtekintése
  • 156 000 FtDarab
Száloptikai ellenőrző berendezés, Száloptikai vizsgálókészlet, csatlakozó: FC/PC
  • KábeltípusTöbbmódú
  • Berendezés típusaSzáloptikai vizsgálókészlet
  • Csatlakozó típusaFC/PC
  • Hullámhosszok850/1300nm
  • Felbontás0,01 dB
Hasonló Száloptika-vizsgálók megtekintése
  • 191 100 FtDarab
Netpeppers NP-FIBER200 Száloptikai ellenőrző berendezés tok, (Száloptikai kábelek)-hoz
  • Tartozék típusaSzerszámkészlet
  • A következőkkel való használatraSzáloptikai kábelek
  • SorozatNP-FIBER
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 3 510 Ft1 csomag 100 darabbal
Netpeppers NP-FS-PROTECT-S-15-30 Száloptikai fúziós csatlakozó, (Fúziós összekötő)-hoz
  • Tartozék típusaÖsszekötő védőhüvely
  • A következőkkel való használatraFúziós összekötő
  • SorozatNP-FS-PROTECT
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 858 000 FtDarab
Netpeppers 1432 Száloptikai ellenőrző berendezés szerszámkészlet, (Egy és több üzemmódú üvegszálas kapcsolatok és
  • Tartozék típusaSzakértői készlet
  • A következőkkel való használatraEgy és több üzemmódú üvegszálas kapcsolatok és videomikroszkóp
  • SorozatNetPeppers Fiber Expert
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 175 500 FtDarab
Száloptikai ellenőrző berendezés, Száloptikai vizsgálókészlet, csatlakozó: FC/PC
  • KábeltípusEgyszeres módú
  • Berendezés típusaSzáloptikai vizsgálókészlet
  • Csatlakozó típusaFC/PC
  • Hullámhosszok1310/1550nm
  • Felbontás0,01 dB
Hasonló Száloptika-vizsgálók megtekintése
  • 93 600 FtDarab
Száloptikai ellenőrző berendezés, Száloptikai vizsgálókészlet, csatlakozó: FC/PC
  • Berendezés típusaSzáloptikai vizsgálókészlet
  • Csatlakozó típusaFC/PC
  • Hullámhosszok850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
Hasonló Száloptika-vizsgálók megtekintése
  • 3 510 Ft1 csomag 100 darabbal
Netpeppers NP-FS-PROTECT-S-25-45 Száloptikai fúziós csatlakozó, (Fúziós összekötő)-hoz
  • Tartozék típusaÖsszekötő védőhüvely
  • A következőkkel való használatraFúziós összekötő
  • SorozatNP-FS-PROTECT
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 3 510 Ft1 csomag 100 darabbal
Netpeppers NP-FS-PROTECT-S-24-45 Száloptikai fúziós csatlakozó, (Fúziós összekötő)-hoz
  • Tartozék típusaÖsszekötő védőhüvely
  • A következőkkel való használatraFúziós összekötő
  • SorozatNP-FS-PROTECT
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 3 510 Ft1 csomag 100 darabbal
Netpeppers NP-FS-PROTECT-S-22-45 Száloptikai fúziós csatlakozó, (Fúziós összekötő)-hoz
  • Tartozék típusaÖsszekötő védőhüvely
  • A következőkkel való használatraFúziós összekötő
  • SorozatNP-FS-PROTECT
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
  • 3 510 Ft1 csomag 100 darabbal
Netpeppers NP-FS-PROTECT-S-20-45 Száloptikai fúziós csatlakozó, (Fúziós összekötő)-hoz
  • Tartozék típusaÖsszekötő védőhüvely
  • A következőkkel való használatraFúziós összekötő
  • SorozatNP-FS-PROTECT
Hasonló Száloptika-vizsgálók tartozékai megtekintése
Nemrégiben keresett
Gyakran ismételt kérdések
Segítségre van szüksége?
Hívja ügyfélszolgálatunkat:
06 1 580 2262