Siemens

Kijelzők és optoelektronikai termékek

1 megtekintése - 20 / 33 termék
A kiválasztottak összehasonlítása 0/8
Megtekintés mint:
Ár
(ÁFA nélkül)
Leírás
Part Details
új
  • 9 618 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Vörös, Sentron sorozat
  • LED színeiVörös
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
új
  • 9 618 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Sárga, Sentron sorozat
  • LED színeiSárga
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
új
  • 9 618 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Zöld, Sentron sorozat
  • LED színeiZöld
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
új
  • 9 618 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Kék, Sentron sorozat
  • LED színeiKék
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 20 910 FtDarab
  • 14 849 FtDarab
  • 10 904 FtDarab
  • 37 660 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1000Mbps, 1310nm, SFP csatlakozóval, 1310nm
  • Maximális adatátviteli arány1000Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Tüskék száma1
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma1310nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 35 042 FtDarab
  • 110 675 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1000Mbps, 1310nm, SFP csatlakozóval, 1310nm
  • Maximális adatátviteli arány1000Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Tüskék száma1
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma1310nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 41 247 FtDarab
LED világító dióda, Kék LED, 230V 50mm 8WD
  • Névleges feszültség230V
  • Fénykibocsátás színeKék
  • Rögzítőfurat mérete50mm
  • Lámpa típusaLED
  • Sorozat8WD
Hasonló Jelzők megtekintése
új
  • 33 224 FtDarab
Siemens LED fénymotor Téglalap alakú, 5 W, 100 → 240
  • AlakTéglalap
  • Maximális energiafogyasztás5 W
  • Tápfeszültség100 → 240
  • SorozatSivacon
Hasonló LED fénymotorok megtekintése
új
  • 9 618 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Fehér, Sentron sorozat
  • LED színeiFehér
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 5 201 FtDarab
  • 11 549 FtDarab
  • 7 896 FtDarab
  • 9 290 FtDarab
Fali kapcsoló, Vörös, 250V
  • Névleges feszültség250V
  • Fénykibocsátás színeVörös
Hasonló Jelzők megtekintése
  • 66 354 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1000Mbps, 850nm, SFP csatlakozóval, 850nm
  • Maximális adatátviteli arány1000Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Tüskék száma1
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma850nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 14 777 FtDarab
  • 19 261 FtDarab
Nemrégiben keresett
Gyakran ismételt kérdések
Segítségre van szüksége?
Hívja ügyfélszolgálatunkat:
06 1 580 2262