Siemens

Kijelzők és optoelektronikai termékek

1 megtekintése - 20 / 26 termék
A kiválasztottak összehasonlítása 0/8
Megtekintés mint:
Ár
(ÁFA nélkül)
Leírás
Part Details
  • 1 162 FtDarab
  • 35 544 FtDarab
LED-es szalagvilágítás, 32mm IP20
  • Szalaghossz32mm
  • Szalagszélesség351.2mm
  • IP-besorolásIP20
  • SorozatSivacon
Hasonló LED-fénycsíkok megtekintése
  • 163 733 FtDarab
Siemens LED-es kijelző 4 karakteres, LED, Vörös
  • Kijelző típusaLED
  • Karakterszám4
  • LED színeiVörös
  • Szegmensek száma7
  • Rögzítés típusaPanelre szerelhető
Hasonló LED-es kijelzők megtekintése
  • 9 871 FtDarab
  • 9 505 Ft1 csomag 5 darabbal
Jelzőfény Zöld, 12 → 60V
  • Névleges feszültség12 → 60V
  • Fénykibocsátás színeZöld
  • Lámpa típusaLED
Hasonló Jelzőfények megtekintése
  • 9 942 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Fehér, Sentron sorozat
  • LED színeiFehér
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 9 978 FtDarab
Panelre szerelhető állapotjelző, Vörös, 250V 820 x 66mm IP20
  • Névleges feszültség250V
  • Fénykibocsátás színeVörös
  • Rögzítőfurat mérete820 x 66mm
  • IP-besorolásIP20
Hasonló Panelre szerelhető állapotjelzők megtekintése
  • 116 822 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1000Mbps, 1310nm, SFP csatlakozóval, 1310nm
  • Maximális adatátviteli arány1000Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Tüskék száma1
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma1310nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 9 942 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Zöld, Sentron sorozat
  • LED színeiZöld
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
új
  • 5 529 FtDarab
Jelző 24.6 x 54.4 mm, Átlátszó, Zöld, Piros Izzólámpa, 480 - 500V ac/dc S00 to S2 3RV1
  • Névleges feszültség480 - 500V ac/dc
  • Fénykibocsátás színePiros, Zöld, Átlátszó
  • Rögzítőfurat méreteS00 to S2
  • Lámpa típusaIzzólámpa
  • Lámpa mérete24.6 x 54.4 mm
Hasonló Panelre szerelhető állapotjelzők megtekintése
  • 9 942 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Vörös, Sentron sorozat
  • LED színeiVörös
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 6 815 FtDarab
Siemens Sorkapocs 3RV2 (Háromfázisú gyűjtősínek, elektromos aljzat)
  • Tartozék típusaSorkapocs
  • VálasztékSirius Innovation
  • A következőkkel való használatraElektromos aljzat, Háromfázisú gyűjtősínek
Hasonló Digitális leválasztó eszközök megtekintése
  • 252 862 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1x 1000Mbps, 1550nm, SFP csatlakozóval
  • Maximális adatátviteli arány1x 1000Mbps
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma1550nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 9 942 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Kék, Sentron sorozat
  • LED színeiKék
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 39 454 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1000Mbps, 1310nm, SFP csatlakozóval, 1310nm
  • Maximális adatátviteli arány1000Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Tüskék száma1
  • Csatlakozó típusaSFP
  • Átviteli hullámhossz maximuma1310nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 40 171 FtDarab
LED-es szalagvilágítás, 32mm IP20, Merev
  • Szalaghossz32mm
  • Szalagszélesség351.2mm
  • IP-besorolásIP20
  • Rugalmas/merevMerev
  • SorozatSivacon
Hasonló LED-fénycsíkok megtekintése
  • 9 942 Ft1 csomag 5 darabbal
Siemens LED, Sárga, Sentron sorozat
  • LED színeiSárga
  • LED-ek száma1
  • SorozatSentron
Hasonló LED-ek megtekintése
  • 59 181 FtDarab
Siemens Optikai adó-vevő 1x 100Mbps, 1310nm, LC csatlakozóval
  • Maximális adatátviteli arány1x 100Mbps
  • Csatlakozó formájaNégyzet alakú
  • Csatlakozó típusaLC
  • Átviteli hullámhossz maximuma1310nm
Hasonló Optikai adó-vevők megtekintése
  • 44 116 FtDarab
Panelre szerelhető állapotjelző, Kék LED, 230V 50mm 8WD
  • Névleges feszültség230V
  • Fénykibocsátás színeKék
  • Rögzítőfurat mérete50mm
  • Lámpa típusaLED
  • Sorozat8WD
Hasonló Panelre szerelhető állapotjelzők megtekintése
  • 1 998 FtDarab
Jelző 19 mm, Zöld 16mm 3SB2 IP65
  • Fénykibocsátás színeZöld
  • Rögzítőfurat mérete16mm
  • Lámpa mérete19 mm
  • IP-besorolásIP65
  • Sorozat3SB2
Hasonló Panelre szerelhető állapotjelzők megtekintése
Nemrégiben keresett
Gyakran ismételt kérdések
Segítségre van szüksége?
Hívja ügyfélszolgálatunkat:
06 1 580 2262